Výprodej vzorku - Villeroy & Boch kóje č. 4

0 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Villeroy & Boch kóje č. 4

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
KOJE-KPB-4 / KOJE-KPB-4
Záruka:
1
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla VÝPRODEJ, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Výstavní kóje č. 4 - Villeroy & Boch Finion obsahuje:

- 41688LR1 - keramické umyvadlo na skříňku Villeroy & Boch Finion

- G112HFPD - závěsná skříňka pod umyvadlo Villeroy & Boch Finion

- F6001000 - nástěnné zrcadlo s LED osvětlením Villeroy & Boch Finion

- G9990200 - dálkové ovládání Villeroy & Boch Finion

- 4664R0R1 - porcelánové závěsné WC Villeroy & Boch Finion

- 9M88S1R1 - sedátko s poklopem Villeroy & Boch Finion

- 446500R1 - porcelánový nástěnný bidet Villeroy & Boch Finion

 

Umyvadlo na skříňku Villeroy & Boch Finion

Umyvadlo na skříňku Villeroy & Boch Finion v bílé barevné variantě o rozměrech 80 x 47 x 13 cm je vybaveno výpusťovým ventilem s keramickým vrškem. K tvorbě umyvadla bylo použito pokročilého materiálu TitanCeram z dílny Villeroy & Boch, který vznikl kombinací přírodních materiálů jako je živec, křemen, jíl a oxid titaničitý. Takto vzniklý materiál je tvárnější a po vypálení pevnější, než klasická keramika a dává tak vzniknout výrobkům s dokonalými detaily. Umyvadlo je ošetřeno povrchovou úpravou CeramicPlus, která vytvrzuje a vyhlazuje jeho povrch. Takto ošetřený výrobek je extrémně odolný, dokonale vyhlazený a tím zabraňuje usazování vody a nečistot a snižuje nároky na údržbu. Tato povrchová úprava rovněž napomáhá k ochraně umyvadla proti působení kyselin a alkálií.

 

Závěsná skříňka pod umyvadlo Villeroy & Boch Finion

Závěsná skříňka Villeroy & Boch Finion v černé barevné variantě o rozměrech 100 x 60,3 x 50,1 cm je určena pro uchycení umyvadla ve své horní části. Police je vybavena dvěma výsuvnými zásuvkami a jedním otevřeným odkládacím prostorem. Výrobci této skříňky mysleli na každý detail, a proto ji vybavili vestavěným LED osvětlením o výkonu 1 x 2,3 W a 2 x 4,2 W. Teplotu světla lze nastavit v rozmezí 2700 – 6480 K. Díky tomuto řešení najdete vždy přesně to, co zrovna hledáte.

 

Nástěnné zrcadlo s LED osvětlením Villeroy & Boch Finion

Nástěnné zrcadlo Villeroy & Boch Finion je vybaveno LED osvětlením o výkonu 1 x 47,7 W, které vyzařuje světlo, jehož teplotu si můžete sami nastavit v rozmezí 2700 – 6480 K. Zrcadlo o rozměrech 100 x 75 x 4,5 cm nabízí jednoduchý obdélníkový design s úzkým minimalistickým difuzorem po celém jeho obvodu. Takto umístěný difuzor rozptyluje světlo rovnoměrně a předchází nechtěným stínům.

 

Dálkové ovládání Villeroy & Boch Finion

Dálkové ovládání Villeroy & Boch Finion slouží pro ovládání světel všech produktů kolekce Finion. Za pomocí ovladače je možno nejen vypínat a zhasínat světla, ale také nastavovat teplotu vyzařovaného světla. Dálkový ovladač je vybaven základnou, která po uchycení na vámi požadované místo poslouží jako odkládací prostor pro ovladač.

 

Závěsné porcelánové WC Villeroy & Boch Finion

Závěsné WC Villeroy & Boch Finion v bílé barevné variantě o rozměrech 56 x 37,5 x 35 cm je vyrobeno ze sanitárního porcelánu té nejvyšší kvality. WC je ošetřeno povrchovou úpravou CeramicPlus, která vytvrzuje a vyhlazuje jeho povrch. Takto ošetřený výrobek je extrémně odolný, dokonale vyhlazený a tím zabraňuje usazování vody a nečistot a snižuje nároky na údržbu. Tato povrchová úprava rovněž napomáhá k ochraně WC proti působení kyselin a alkálií. Další převratná technologie, kterou toto WC využívá je kombinace Rimless a Direct Flush systému. Absence oplachového kruhu zajišťuje snadnou údržbu a perfektní hygienu pouze za pomoci hadříku bez potřeby použití čistících prostředků. Patentovaný rozdělovač vody optimálně vede vodu při spláchnutí pro dokonalé opláchnutí WC mísy a zároveň vodou šetří.

 

Sedátko s poklopem Villeroy & Boch Finion WC

Sedátko Villeroy & Boch Finion disponuje panty z nerezové oceli, které výrazně prodlužují životnost sedátka. Sedátko s poklopem jsou v barevné variantě alpská bílá a svými rozměry 36,3 x 41,7 cm odpovídají rozměrům WC Villeroy & Boch Finion. Ke zvýšení komfortu při používání sedátka slouží technologie QuickRelease a SoftClosing které umožňují rychlé sklopení sedátka s bržděným dojezdem.

 

Porcelánový nástěnný bidet Villeroy & Boch Finion

Nástěnný bidet Villeroy & Boch Finion ze sanitárního porcelánu v bílé barevné variantě o rozměrech 56 x 37,5 x 31,5 cm je opatřen přepadem a otvorem pro baterii. Bidet je ošetřen povrchovou úpravou CeramicPlus, která vytvrzuje a vyhlazuje jeho povrch. Takto ošetřený výrobek je extrémně odolný, dokonale vyhlazený a tím zabraňuje usazování vody a nečistot a snižuje nároky na údržbu. Tato povrchová úprava rovněž napomáhá k ochraně bidetu proti působení kyselin a alkálií.

 

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Podobné zboží v této cenové relaci