Doporučujeme

Koupelnové studio, ktere vám pomůže s dispozičním řešením koupelny. Navrhne vizualizaci obkladů a dlažeb včetně zařizovacích předmětů. Získáte celkovou kalkulaci Vaši nové koupelny. Samozřejmostí je kladečský plán obkladů, jehož součástí je dispoziční řešení koupelny v měřítku včetně zakreslení zařizovacích předmětů.

Společnost LP staving nabízí komplexní projekční a inženýrskou činnost ve všech fázích přípravy, návrhu a realizace staveb. Brněnská projekční kancelář LP staving s.r.o. je zaměřena na pozemní stavby se specializací na tepelnou techniku a moderní montované dřevostavby VARIO-HAUS.

Společnost PH TRADE zajišťuje kvalitní řemeslné práce se zárukou při rekonstrukci bytových jader a koupelen především v Brně a jeho okolí. Od rekonstrukce rozvodů vody a elektro, obkladů koupelen, instalace sprchových systémů, vodovodních baterií, van, klimatizace či radiátorů. Pro bytové a rodinné domy zajistíme kompletní rekonstrukce stoupaček, montáže vodoměrů.

Firma Hsport zabývající se prodejem sportovní výživy, posilovacích strojů a fitness doplňků nabízí bohatý sortiment počínaje kvalitními gainery, proteiny, BCAA, spalovači tuku a konče dodávkami strojů značek Kettler, Tunturi, Housefit a Insportline. Společnost se primárně specializuje na vybavení posiloven a sportovních klubů, kdy dodává profesionální crossové trenažéry, běžecké pásy, cyklotrenažéry a spousty profesionálních posilovacích strojů. Hsport nabízí velké množství fitness doplňků, jednoruční a obouruční činky, kettlebell, balanční podložky, zátěže a nyní velmi moderní závěsný systém TRX.