Výprodej vzorku - Duravit kóje č. 5

90% z 2 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Duravit kóje č. 5

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
KOJE-KPB-5 / KOJE-KPB-5
Záruka:
1
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla VÝPRODEJ, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Výstavní kóje č. 5 - Duravit Vero Air + Hansgrohe obsahuje:

- LC691807979 - Umyvadlo na skříňku Duravit Vero Air vč. závěsné skříňky Duravit L-Cube

- VE731207979 - Nástěnné zrcadlo s LED osvětlením a policí Duravit Vero

- 2525092000 - Závěsné keramické WC Duravit Vero Air

- 0022090000 - WC sedátko Duravit Vero Air

- 42801000 - Nástěnný univerzální háček Hansgrohe Axor Universal

 

Umyvadlo na skříňku Duravit Vero Air vč. závěsné skříňky Duravit L-Cube

Keramické jedno otvorové umyvadlo Duravit Vero Air v bílé povrchové úpravě bez přetoku je pevně slepeno se závěsnou umyvadlovou skříňkou Duravit L-Cube. Skříňka v dekoru lakovaný ořech je vybavena jednou zásuvkou, která slouží pro uschování všech věcí, které v koupelně potřebujete. Rozměry celé soupravy jsou 100 x 50 cm.

 

Nástěnné zrcadlo s LED osvětlením a policí Duravit Vero

Nástěnné zrcadlo Duravit Vero je vybaveno LED osvětlením o výkonu 1 x 18 W, které vyzařuje příjemné teplé světlo v barvě 3500 K. O spouštění světla se stará jedno senzorový spínač, který je umístěn v pravé spodní části. Zrcadlo o rozměrech 100 x 80 cm je vybaveno jednou malou odkládací poličkou v levé části, druhá větší police lemuje spodní okraj zrcadla. Poličky jsou v dekoru lakovaný ořech. Zrcadlo je, díky třídě zabezpečení IP44, vhodné k použití ve vlhkých prostorách, jako jsou koupelny.

 

Závěsné keramické WC Duravit Vero Air

Závěsný keramický klozet Duravit Vero Air o rozměrech 40 x 57 x 37 cm je vyroben z bílé sanitární keramiky a umožňuje hluboké splachování. Klozet je vybaven unikátní technologií Rimless, která díky absenci splachovacího kruhu zajišťuje snadnou údržbu a perfektní hygienu pouze za pomoci hadříku bez potřeby použití čistících prostředků. Rozdělovač vody optimálně vede vodu při spláchnutí pro dokonalé opláchnutí WC mísy a zároveň vodou šetří při každém spláchnutí.

 

WC sedátko Duravit Vero Air

Odnímatelné WC sedátko Duravit Air disponuje závěsy z ušlechtilé oceli, které výrazně prodlužují životnost sedátka. Sedátko s poklopem jsou v bílé barevné variantě a svými rozměry 3,7x46,9x37,8 cm odpovídají rozměrům WC Duravit Vero Air. Ke zvýšení komfortu při používání sedátka slouží sklápěcí automatika.

 

Nástěnný univerzální háček Hansgrohe Axor Universal

Univerzální nástěnný háček pro pověšení ručníku Hansgrohe Axor Universal je vyroben z kovu a opatřen leskle chromovanou povrchovou úpravou. Rozměry háčku jsou 25 x 143 x 61 mm a rozteč montážních otvorů činí 35 mm.

 

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Podobné zboží v této cenové relaci