Kermi Cada XS

Obdivujte každý den kvalitní zpracování produktů s nezaměnitelnou kombinací elegantního nadčasového designu a vysoce kvalitních materiálů. Tyto vlastnosti činí ze sprchových koutů a vanových zástěn Kermi Cada XS ideální volbu pro vaší koupelnu.

502

 

Kvalita na první pohled

Stabilní konstrukce sprchových koutů Kermi Cada XS hravě odolá každodennímu rodinnému provozu. TÜV certifikát potvrzuje stabilitu, těsnost a nenáročnost produktu na údržbu či skutečnost, že skleněné prvky odpovídají nejvyšším požadavkům podle ESG-normy. Záruka možnosti dokoupení náhradních dílů po dobu 20 let od ukončení výroby příslušného modelu.


„Teflonový-efekt“ – CADACLEAN

Cada sprchové kouty s bezpečnostním kaleným sklem ESG se sériově dodávanou povrchovou úpravou CadaClean Vám usnadní údržbu sprchového koutu, tato speciální povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot na skle, jakými jsou např. zbytky mýdla, vodní kámen, špína, apod. Mimo jiné také bakteriím, což přispívá k vyšší hygieně. Test TÜV potvrdil životnost Cadaclean minimálně 10 let.


 

Vaše oblíbené místo v koupelně

Do detailu promyšlené funkce ukryté ve sprchových zástěnách Cada XS, pro optimální zážitek ze sprchování si získají Vaši přízeň. Nadchnou Vás především detaily, které jsou navrženy, tak aby Vám usnadnili údržbu a zajistili tak dlouhou životnost Vašeho sprchového koutu.


Široká nabídka provedení

Sprchové kouty Cada XS jsou dostupné ve dvou barevných variacích. První barevné provedení stříbrná lesk je vhodná do převážné většiny koupelen. Druhé provedení v bílé barvě najde své uplatnění v moderních a minimalistických laděných koupelnách. Pro větší soukromí můžete zvolit sklo s povrchovou úpravou serigrafie, která zabraňuje plné průhlednosti skla.

502


Všechny dostupné modely ze série Cada XS

Široká škála modelů řady Cada XS nabízí posuvné, kyvné, otočné sprchové dveře, boční sprchové stěny Walk-in a boční pevnou stěnu, kterou můžete kombinovat s příslušnými modely z této řady, pro dosažení Vámi požadovaného tvaru sprchového koutu. Produkty jsou vyráběny o sériové výšce 2000 mm a ve standartních šířkách pro všechny běžné vaničky.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY:

Další články

19.1.2022 Ravak Puri - Jasná řeč jednoduchých tvarů

Ravak Puri - Jasná řeč jednoduchých tvarů

Ravak, český výrobce vodovodních baterií vám přináší exkluzivní sérii Puri, která vás okouzlí svými jednoduchými liniemi. O mimořádnou hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí se pak postará celá řada neotřelých řešení, které oceníte každý den.
Čti dále
13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále