Kludi Pure&Easy podomítková vanová a sprchová jednopáková baterie, chrom

skladem
80% z 2 hodnocení
  
Kludi Pure&Easy podomítková vanová a sprchová jednopáková baterie, chrom

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 35%Ušetříte
1 758 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
376500565 / 376500565
EAN:
4021344092212
Záruka:
24
Dostupnost:
doprava zdarma

Běžná cena: 5 022 Kč
Ušetříte: 1 758 Kč (35%)

3 264 Kč s DPH

Podomítková vanová a sprchová jednopáková baterie s uzavřenou pákou a automatickým přepínačem sprcha/vana, k nástěnné montáži, chrom. Jedná se o vrchní díl s ovládací jednotkou pro podomítkové těleso, viz příslušenství. Třída průtoku D/C, keramická kartuše s možností omezení maximální teploty vody.   Více informací

Sdílejte

Baterie je součástí unikátního konceptu Pure Function, který ztělesňuje silný a elegantní design splňující nejvyšší požadavky na kvalitu a zároveň je cenově dostupný.

Série Pure&Easy je typická redukovaným designem, který se hodí do moderního koupelnového stylu. Dynamický úhel montáže propůjčuje designu svěží a lehký charakter. Čistá svěžest, která přináší radost do každé moderní koupelny, to vše je série baterií KLUDI Pure&Easy.

Podomítková vanová a sprchová jednopáková baterie KLUDI Pure&Easy. Vrchní díl baterie s ovládací jednotkou s uzavřenou pákou, určený k ovládání podomítkového tělesa KLUDI FLEXX.BOXX. Pod ovládací pákou se nachází automatický přepínač mezi režimy sprcha/vana. Baterie je vybavena keramickou kartuší pro omezení maximální teploty vody. Třída průtoku je D/C. Baterie je určená k nástěnné montáži.

Vlastnosti:

  • Délka vyložení: 85 mm
  • Materiál: mosaz
  • Povrch: chrom
  • Třída průtoku: D/C

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje