Laufen LIVING umyvadlo do nábytku 935 x 470 mm, s otvorem pro baterii, Wondergliss, bílá

83% z 3 hodnocení
  
Laufen LIVING umyvadlo do nábytku 935 x 470 mm, s otvorem pro baterii, Wondergliss, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
8.1443.6.200.104.1 / 8144362001041 doprodej
EAN:
4014804371538
Záruka:
5
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Nástěnná umyvadla, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Série Laufen Living je zhmotněním návrhářského ideálu, a to snahy navrhnout celý interiér na základě jednoho tvaru a využití několika primárních forem. Keramika a koupelnové doplňky z řady Living od návrhářského studia Phoenix Design dávají vzniknout tomuto ideálu jehož leitmotivem je soudobý životní styl s důrazem na pohodu.

Umyvadlo do nábytku Laufen Living v bílé barevné variantě působí elegantním a jednoduchým dojmem. Komfort užívání zvyšují zaoblené hrany, rohy a množství odkládacího prostoru. Svými rozměry 935 x 470 mm poskytne dostatek prostoru pro každodenní užívání, čímž se stane nepostradatelnou součástí vaší koupelny. Umyvadlo je vyrobeno ze sanitární keramiky té nejvyšší kvality, která je pro nabytí dokonalé formy tvarovaná broušením. Povrch umyvadla je ošetřen úpravou Laufen WonderGliss, která díky nanočásticím nanášeným na povrch vytvoří hydrofobní vrstvu. Plynulé ztékání vody zamezuje tvorbě usazenin vodního kamene, což výrazně snižuje nároky na údržbu. Další výhodou úpravy WonderGliss je vysoký lesk výrobku. Pro uložení baterie disponuje umyvadlo otvorem ve středové části.

Skříňka pod umyvadlo, pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 935 x 470 mm
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevná varianta: bílá
  • Otvor pro baterii: ano

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje