i Koronavirus, COVID-19: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Reference

Naše společnost se podílela na realizaci následujících projektů:

Centrum polymerních systémů

Naše produkty byly použity i při realizaci centra polymerních systémů spadající pod UTB ve Zlíně.

 

PALÁC DLOUHÁ

Naše produkty byly instalovány v rezidenčním projektu Palác Dlouhá. Projekt nabízí luxusní bydlení té nejvyšší kvality v srdci pražského Starého Města. Developerský projekt propojuje původní stavební styl art deco s moderními standardy bydlení.

Continental Barum s.r.o.

Naše produkty využívá i společnost Continental Barum, jeden z předních světových výrobců pneumatik. Společnost Continental AG vyrábí pneumatiky pro osobní a nákladní vozidla pod značkami Continental, Uniroyal, Semperit a Barum. V současnosti tato společnost generuje roční obrat vyšší než 24 miliard eur a zaměstnává 130 000 pracovníků v 35 zemích.

VIENNA POINT

Kanceláře a laboratoře VIENNA POINT jsou certifikovány podle nejnovějších standardů a představují špičkovou infrastrukturu pro rozvoj podnikatelské i vědecko-výzkumné činnosti.

TITANIUM Brno

TITANIUM, jako nejmodernější komplex administrativních budov vytváří špičkové pracovní prostředí propojené relaxační zónou nedaleko centra Brna. Společně s vynikajícím napojením na dálniční síť a pohodlným parkováním představuje splnění nejnáročnějších požadavků.

 

H-park Heršpice Brno

Projekt H-Park Heršpická Brno leží v blízkosti centra Brna a nabízí mix obchodních, skladových a kancelářských prostor. Projekt nabízí komerční plochy o celkové ploše 8 tisíc metrů čtverečních. Výhodná lokalita, která se nachází v blízkosti sjezdu z dálnice D1 a zároveň v blízkosti centra Brna, navazuje na rozrůstající se komerční zónu v Heršpické ulic.

AZTower

Architektonicky a výškově výrazná budova leží mezi ulicemi Pražákova a Heršpická v lokalitě již dnes nazývané brněnský Manhattan.Nový objekt nabízí přes 17 000 metrů čtverečních obchodních, kancelářských a rezidenčních ploch. Parkování je zajištěno ve dvou podzemních podlažích nabídne stání pro 272 aut.

 


Nemocnice Strakonice

Nemocnice Strakonice, a.s. patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení s nadregionální působností v některých oborech. Zdravotníci i tým zdejších zaměstnanců pracuje na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče a modernizaci nemocničního areálu, což potvrzuje spokojenost našich klientů a skvělá umístění v prestižních soutěžích.


 

 EA Zámecký hotel Hrubá Skála

Čtyřhvězdičkový hotel ležící nedaleko Turnova, který je obklopen krásnou přírodou.

 


 

 

 

 


Rezidence Martinů Brno

Developerský projekt Rezidence Martinů přináší nové bydlení v nejatraktivnější rezidenční zóně Brna. Masarykovu čtvrť byla časopisem Estate vyhodnocena jako jedna z 12 nejlepších lokalit pro rezidenční bydlení v celé České republice.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Uviverzita je dynamicky se rozvíjející vysokou školou, která poskytuje širokou nabídku studia humanitních, přírodovědných, technických i uměleckých oborů na šesti fakultách. Je centrem špičkové vědy a výzkumu v republikovém a v mnoha směrech i v mezinárodním měřítku.

Dále jsme dodali sanitární techniku pro:

Dřevotvar Znojmo (výrobce českého moderního nábytku)
SVOS Přelouč (výrobce a úpravce obrněných vozidel)
AUDI Kyjov (prodejce vozů Audi)