Riho Scandic Flat S400 volně stojící sprchová zástěna, 135x200 cm, lesklý chrom, dekor transparent

70% z 10 hodnocení
  
Riho Scandic Flat S400 volně stojící sprchová zástěna, 135x200 cm, lesklý chrom, dekor transparent

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
3 151 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
GC5320F / GC5320F
EAN:
8714148567555
Záruka:
24
Dostupnost:
obvykle 7 prac. dní

Jednodílný sprchový kout o rozměrech 135x200 cm, výplň bezpečnostní sklo Transparent o síle 8 mm, povrchová úprava skla Riho Shield. Kout tvoří jedna pevná příčka a stabilizační tyč. Kout je určen k instalaci do rohu koupelny. Stabilizační tyč není standardní součástí dodávky a je nutno ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

15 753 Kč

12 602 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Koupelna je v mnoha domech výkladní skříní, ve které dává majitel světu najevo svůj názor a estetické cítění. Pro puristy, kteří jsou vyznavači jednoduchosti připravilo Riho kolekci sprchových zástěn Scandic Flat. Tyto zástěny vynikají minimem rušivých prvků. Jedná se o jednoduché skleněné příčky, ukotvené jedinou stabilizační tyčí. Minimalismus ve své nejčistší podobě po vzoru severské architektury vytvoří z vaší koupelny vzdušný prostor pro maximální svobodu.

Sprchový kout Riho Scandic Flat S400 je tvořen jednou pevnou stěnou ukotvenou jednou subtilní vzpěrou. Díky rozměrům 135 x 200 cm kout poskytuje dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 8 mm, které je opatřeno povrchovou úpravou Riho-Shield. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Riho-Shield dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií. Sprchový kout je určen pro instalaci na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí.

Stabilizační tyč není standardní součástí dodávky a je nutno ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměr: 135 x 200 cm
  • Materiál kování: hliník
  • Povrchová úprava kování: chrom lesk
  • Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 8 mm
  • Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Riho Scandic Flat S400 volně stojící sprchová zástěna, 135x200 cm, lesklý chrom, dekor transparent ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Dokumenty


Vlastnosti

Hmotnost:
63,9 kg