TECEprofil - sada pro závěsné WC + klozet a duroplastové sedátko Ideal Standard Simplicity + tlačítko TECEnow, lesklý chrom

62% z 14 hodnocení
  
TECEprofil - sada pro závěsné WC + klozet a duroplastové sedátko Ideal Standard Simplicity + tlačítko TECEnow, lesklý chrom

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 58%Ušetříte
4 933 Kč

Zboží ze stejné kategorie:


Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
9400015 / 9400015
EAN:
MK00000081
Záruka:
24
Dostupnost:
obvykle 7 prac. dní

Nevíte si rady při výběru závěsného klozetu a potřebných doplňků? Vyřešili jsme to zas Vás! Přinášíme vám výhodný WC set složený z rámového podomítkového modulu TECEprofil pro instalaci do sádrokartonu, sady pro uchycení modulu do nosné stěny, izolační vložky TECEprofil, splachovacího tlačítka TECEnow v provedení lesklý chrom, závěsného klozetu Ideal Standard Simplicity a sedátka s poklopem Ideal Standard Simplicity.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

8 458 Kč

3 525 Kč s DPH

Popis produktu

Starosti spojené s výběrem vhodného podomítkového modulu a potřebného příslušenství můžete nyní vypustit z hlavy. Přinášíme Vám extrémě výhodný set obsahující:

 

- 9400012 - Tece sada pro závěsné WC (podomítkový modul do sádrokartonu TECEprofil, instalační sada, WC tlačítko TECEnow a zvukoizolační vložka TECEprofil)

- E876901 - Závěsný klozet Ideal Standard Simplicity

- E131701 - Sedátko s poklopem Ideal Standard Simplicity

 

Podomítkový modul TECEprofil

Modul o rozměrech 50 x 15 x 112 cm je vybaven spodními variabilně stavitelnými vzpěrami, které umožňují zvýšit instalační výšku celé soupravy až o 20 cm. Instalace modulu do sádrokartonu probíhá na dostatečně silnou nosnou zeď suchým způsobem. Součástí modulu je TECE splachovací nádržka s ovládáním v předu, umožňující duální splachování, které je továrně nastaveno pro splachování 6 nebo 3 litry vody. Celá souprava je izolovaná proti kondenzaci vody. Montážní rám modulu je ošetřen práškovou barvou, která jej dlouhodobě chrání. Modul umožňuje připojení klozetu s roztečí úchytných šroubů 18 nebo 23 cm.

 

Závěsný klozet Ideal Standard Simplicity

Závěsný klozet ze sanitární keramiky o rozměrech 35x52x38 cm je dodáván v bílé barevné variantě. Keramický klozet je vybaven hlubokým splachováním, díky kterému efektivně zabraňuje průchodu nepříjemných pachů do prostoru koupelny. Tato jednoduchá, a přesto elegantní varianta závěsného klozetu se těší dlouhodobé oblibě v soukromém i veřejném sektoru. Díky svému charakteru se klozet Ideal Standard Simplicity hodí do všech klasických i moderních koupelen, ve kterých bude plnit svou funkci.

 

Sedátko s poklopem Ideal Standard Simplicity

Duroplastové sedátko s poklopem o rozměrech 36,5x44x5x4 cm je opatřeno bílou povrchovou úpravou. Díky konstrukci z duroplastu je sedátko na dotyk teplejší a měkčí na dotyk. Sedátko je vybaveno kovovými panty s vysokou odolností, které zajišťují dlouhodobě bezchybný chod a mimořádně dlouhou životnost.

 

Splachovací tlačítko TECEnow

Splachovací tlačítko v povrchové úpravě lesklý chrom vyniká svými rozměry 15 x 0,5 x 22 cm. Díky nízkému profilu takřka nevyčnívá ze zdi a skvěle doplňuje design celého setu. Tlačítko je vybaveno dvěma obdélníkovými spínači pro pohodlné ovládání dvojitého splachování.

 

Izolační deska TECEprofil

Izolační deska pro závěsné WC slouží pro vyrovnání nerovností mezi WC a obkladem mezi její výhody patří i pohlcování vibrací mezi zdí a WC, což výrazně snižuje hlučnost celé soupravy.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „TECEprofil - sada pro závěsné WC + klozet a duroplastové sedátko Ideal Standard Simplicity + tlačítko TECEnow, lesklý chrom ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!