i Karanténa: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Výprodej - Ravak Galaxy čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso, 90x90 cm, typ LA, R500, bílá

skladem výprodej
70% z 1 hodnocení
  
Výprodej - Ravak Galaxy čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso, 90x90 cm, typ LA, R500, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 28%Ušetříte
1 033 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo
A227701210
Záruka:
60
Dostupnost:

Čtvrtkruhová sprchová vanička ze sendviče akrylátu a ABS, rozměry 90x90 cm, průměr sifonu 9 cm, bílá povrchová úprava, technologie AntiBac®, vyztužení sklolaminátem, instalace na nožičky. Jedná se o nové, nepoužité zboží, které bylo vybaleno z původního obalu (bude odesláno s obalem náhradním) a je k dispozici za bezkonkurenční cenu. Sifon a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

3 690 Kč

2 657 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Série sprchových vaniček Ravak Galaxy vyniká svou všestranností a unikátním extra mělkým designem. Vaničky všech rozměrů můžete instalovat do niky nebo do rohu. Můžete si zvolit, jestli chcete vaničku podezdívat, opatřit ji podpěrnýma nožičkama nebo pořídit vaničku samonosnou. Elegantní design těchto vaniček s minimem rušivých prvků podtrhne vzhled každého sprchového koutu. Jednoduchost, účelnost a elegance, tak by se dala shrnout série vaniček Ravak Galaxy.

Čtvrtkruhová sprchová vanička Ravak Galaxy Elipso typu LA je vyrobena z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vaničky, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaničce neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vaničky. Do těla vaničky je implementovaná technologie AntiBac®, která chrání povrch vaničky před růstem a rozmnožováním některých druhů bakterií a kvasinek. Takto upravená vanička výrazně snižuje nároky na údržbu.

Vanička typu LA je vystužená sklolaminátem, který ji dodává potřebnou pevnost. Instalace vaniček tohoto typu se provádí na tzv. nožičky (Base), případně je možno zvolit variantu instalace podezděním.

Sifon a nožičky nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vastnosti:

  • Rozměry: 90 x 90 cm
  • Materiál: sendvič akrylátu a ABS
  • Průměr sifonu: 9 cm
  • Hloubka vaničky: 5 cm
  • Montážní výška: 17,5 cm

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej - Ravak Galaxy čtvrtkruhová sprchová vanička Elipso, 90x90 cm, typ LA, R500, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!