Výprodej - Ravak Rosa asymetrická vana 150x105 cm, pravá, bílá

60% z 5 hodnocení
  
Výprodej - Ravak Rosa asymetrická vana 150x105 cm, pravá, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
CJ01000000 / CJ01000000
Záruka:
24
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Asymetrické vany, nebo v nabídce níže.

Související kategorie

Popis produktu

Série asymetrických van Ravak Rosa I v sobě snoubí ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Vany této série poskytnou dostatek prostoru při koupání díky asymetrickému uložení a originálnímu tvaru. Rovné dno a praktické vylisované sedátko činí z van Rosa I ideální nástroj pro sprchování.

 

Asymetrická vana Ravak Rosa I v pravém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.

K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou VSK2 nebo CVSK1.

Vana Rosa I je součástí konceptu Rosa, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěny, umyvadla, koupelnový nábytek nebo baterie).

Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 150 x 105 x 47 cm
  • Objem: 235 l
  • Materiál: lítý akrylát
  • Barva: bílá

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej - Ravak Rosa asymetrická vana 150x105 cm, pravá, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:26,5 kg

Dokumenty