Výprodej - Ravak sprchový kout Supernova SRV2-75 S bílá+pearl

10 hodnotící uživatelů
  
Výprodej - Ravak sprchový kout Supernova SRV2-75 S bílá+pearl

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
14V3010211 / 14V3010211
Záruka:
1
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Čtyřúhelníkové sprchové kouty, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Konstrukce sprchových dveří je vyrobena ze silnostěnného hliníku a je upravena kvalitní povrchovou úpravou, což výrazně prodlouží životnost a odolnost produktu, hodí se tedy i do prostor jako jsou hotely či penziony, kde budou dveře hojně využívány.

Pojezdový systém sprchových dveří je řešen patentovým systémem AntiBlock, který zabraňuje zadrhávání a křížení posuvných dílů, což výrazně prodlužuje životnost produktu. Mechanismus spočívá v ochraně drážek pojezdu nepoškoditelnou plastovou vložku, která má vynikající kluzné vlastnosti. Otestovaná životnost produktu je 1 000 000 otevření.

Výhodou tohoto produktu je velmi snadná montáž, dodává se smontovaný, takže postačí přišroubovat ke zdi a utěsnit. Sprchový kout je určen k montáži do obloženého rohu koupelny. K vytvoření sprchového koutu je nutná kombinace dvou kusů tohoto výrobku, máte tedy možnost získat čtvercovou variantu sprchového koutu kombinací stejných rozměrů nebo obdélníkovou variantu kombinací rozměrů různých. V případě, že nechcete montovat do rohu je možná kombinace s pevnou stěnou PSS. Případné drobné nepřesnosti lze korigovat nastavovacími profily NPS.

Sprchový kout lze montovat přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí nebo na sprchové vaničky Aneta.

Sprchový kout SRV2-S je součástí modelové řady Supernova, která patří k nejoblíbenějším na trhu.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 720-740 x 1850 mm
  • Barva rámu: bílá
  • Výplň: plastová, s dekorem Pearl

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje