Výprodej vzorku - Duravit Darling kóje č. 9

0 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Duravit Darling kóje č. 9

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
KOJE-KPB-9 / KOJE-KPB-9
Záruka:
12
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla VÝPRODEJ, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Výstavní kóje č. 9 - Duravit Darling New obsahuje:

- 04991000001 - Nábytkové umyvadlo Duravit Darling New

- DN64725118371837- Skříňka pod umyvadlo Duravit Darling New

- DN727701818 - Zrcadlo s osvětlením Duravit Darling New

 

Série koupelnového vybavení a nábytku Duravit Darling New zaujme všechny individualisty svým moderním vzhledem. Díky procítěnému designu, který v sobě kombinuje harmonické tvary, filigránské hrany a nadčasový šmrnc, je tato série tím pravým pro všechny, kteří chtějí umožnit své koupelně stát se reprezentací moderního životního stylu.

 

Nábytkové umyvadlo Duravit Darling New

Keramické jedno otvorové umyvadlo Duravit Darling New v bílé barevné variantě s přepadem. Je určeno pro kombinaci se skříňkou pod umyvadlo téže série. Umyvadlo vám díky svým štědrým rozměrům 103 x 54,5 cm poskytne dostatek prostoru pro mytí, a navíc nabídne množství odkládací plochy, na kterou můžete umístit vše nezbytné. Do horní vrstvy keramiky je nanášena vrstva WonderGliss, která povrch umyvadla vytvrzuje a vyhlazuje. Na takto ošetřeném povrchu se neusazují nečistoty a vápenné usazeniny, což rapidně snižuje nároky na údržbu.

 

Skříňka pod umyvadlo Duravit Darling New

Závěsná skříňka pod umyvadlo Duravit Darling New o rozměrech 54,5 x 100 cm vám, díky svým nadstandardním rozměrům a dvěma zásuvkám, poskytne dostatek prostoru pro uložení všech věcí, které v koupelně potřebujete. Skříňka je dodávána v dekoru Pine Terra, který spolu s bílou plochou umyvadla vytváří dynamický kontrast a ozvláštňuje tak design celé koupelny.

 

Zrcadlo s osvětlením Duravit Darling New

Nástěnné zrcadlo Duravit Darling New je vybaveno LED osvětlením o výkonu 1 x 21 W, které vyzařuje příjemné teplé světlo v barvě 3500 K. O spouštění světla se stará jedno senzorový spínač. Zrcadlo o rozměrech 100 x 80 cm je vybaveno bílou policí lemující spodní okraj zrcadla. Zrcadlo je, díky třídě zabezpečení IP44, vhodné k použití ve vlhkých prostorách, jako jsou koupelny.

 

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Podobné zboží v této cenové relaci