Výprodej vzorku - Keuco kóje č. 7

100% z 1 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Keuco kóje č. 7

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
KOJE-KPB-7 / KOJE-KPB-7
Záruka:
1
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla VÝPRODEJ, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Výstavní kóje č. 7 - Keuco Edition 400 obsahuje:

- 31570317500 - Karamické umyvadlo na skříňku

- 31572210000 - Závěsná skříňka pod umyvadlo

 

Série Keuco Edition 400

Koupelnový nábytek a keramika série Keuco Edition 400 je jednoduchý a přesto výrazný. Uměřený design redukovaných forem dodá vaší koupelně vzdušnost a nadčasovost. Přímočarý a jednoduchý design v luxusním balení, pro reprezentaci a plnění potřeb moderního životního stylu.

 

Umyvadlo na skříňku Keuco Edition 400

Keramické umyvadlo o rozměrech 60 x 40 x 75 cm je určeno pro instalaci na desku, nebo na skříňku. Umyvadlo je ošetřeno bílou povrchovou úpravou CleanPlus, která vyhlazuje pórovitý keramický povrch a zabraňuje ulpívání nečistot. Umyvadlo s touto povrchovou úpravou je nenáročné na údržbu a dlouho si zachovává vzhled nového. Umyvadlo nedisponuje otvorem pro baterii a přepadem.

 

Závěsná skříňka Keuco Edition 400

Závěsná skříňka pod umyvadlo o rozměrech 105 x 54,6 x 45 cm v bílé barevné variantě je vybavena dvěma zásuvkami. Čistý modernistický design skříňky nenarušují madla pro otevření zásuvek, skříňka je vybavena Push-to-open technologií, kdy stačí na čelní stranu zásuvky zatlačit a zásuvka se otevře. Komfort manipulace se zásuvkami zvyšuje i systém automatického dobržďování při zavírání zásuvky. Skříňka je vybavena zápachovou uzávěrkou, která zabraňuje pronikání nepříjemných pachů od sifonu, do prostoru skříňky a za ni.

 

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Podobné zboží v této cenové relaci