Výprodej vzorku - Keuco kóje č. 8

0 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Keuco kóje č. 8

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
KOJE-KPB-8 / KOJE-KPB-4
Záruka:
1
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla VÝPRODEJ, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Výstavní kóje č. 8 - Keuco Edition 11 obsahuje:

- 31150311001 - Karamické umyvadlo na skříňku

- 31351380100 - Závěsná skříňka pod umyvadlo

 

Série Keuco Edition 11

Koupelnový nábytek a keramika série Keuco Edition 11 je moderním vhledem do světa redukovaného velkoformátového designu. Puristické ztvárnění koupelnového nábytku vycházejícího ze základních geometrických tvarů zjemňuje koupelnová keramika s decentními a jemnými liniemi. Dopřejte vaší koupelně nestárnoucí vzhled, který upoutá pozornost.

 

Umyvadlo na skříňku Keuco Edition 11

Keramické umyvadlo o rozměrech 105,5 x 53,8 x 1,7 cm je určeno pro instalaci na desku, nebo na skříňku. Umyvadlo je ošetřeno bílou povrchovou úpravou CleanPlus, která vyhlazuje pórovitý keramický povrch a zabraňuje ulpívání nečistot. Umyvadlo s touto povrchovou úpravou je nenáročné na údržbu a dlouho si zachovává vzhled nového.

 

Závěsná skříňka Keuco Edition 11

Závěsná skříňka pod umyvadlo o rozměrech 105 x 53,5 x 35 cm v bílé barevné variantě je vybavena jednou zásuvkou, rozdělenou na dvě části. Čistý modernistický design skříňky nenarušuje madlo pro otevření zásuvky, skříňka je vybavena Push-to-open technologií, kdy stačí na čelní stranu zásuvky zatlačit a zásuvka se otevře. Skříňka je vybavena zápachovou uzávěrkou, která zabraňuje pronikání nepříjemných pachů od sifonu, do prostoru skříňky a za ni.

 

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Podobné zboží v této cenové relaci