Výprodej vzorku - Kolo kóje č. 10

100% z 1 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Kolo kóje č. 10

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
KOJE-KPB-10 / KOJE-KPB-10
Záruka:
12
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla VÝPRODEJ, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Výstavní kóje č.  - Kolo obsahuje:

- 88333000 - Zrcadlová skříňka Kolo Ovum AC

- 99202000 - Ovum AC osvětlení

- K11162000 - Nástěnné umyvadlo Kolo Ego AC

- 89229000 - Kolo Ovum AC skříňka pod umyvadlo

- CREDOHALF1466/460-TER/ET-L - Otopné těleso Kermi Kredo Half

- K13102900 - Závěsný klozet Kolo Ego AC

- K10112000 - WC sedátko Kolo Ego AC

- K15100000 - Závěsný bidet Kolo Ego AC

 

Zrcadlová skříňka Kolo Ovum AC + Ovum AC osvětlení

Závěsná zrcadlová skříňka Kolo Ovum v elegantní bílé barevné variantě pochází z designerské dílny Antonia Citteria. Skříňka se může pyšnit rozměry 45 x 90 cm, díky kterým nabídne dostatek prostoru k uchování všeho potřebného. Dvířka skříňky jsou vybavena variabilními panty, které umožní pravé nebo levé otvírání a celou vnější stranu dvířek opanovává prostorné zrcadlo. Uvnitř skříňky najdete tři nastavitelné poličky a ve spodní části pod zrcadlem se nachází čtvrtá pevná polička. Společně se skříňkou dodáváme osvětlení skříňky, které vám zajistí skvělou použitelnost zrcadlové plochy i za zhoršených světelných podmínek.

 

Nástěnné umyvadlo Kolo Ego AC

Nástěnné umyvadlo Kolo Ego v elegantní bílé barevné variantě pochází z designerské dílny Antonia Citteria. Umyvadlo je vyrobeno ze sanitární keramiky a ošetřeno bílou povrchovou úpravou. O praktičnosti umyvadla svědčí jeho rozměry 60 x 54,4 x 16, 5 cm. Pro instalaci baterie je připraven otvor o průměru 3,5 cm a přetečení umyvadla zabrání přítomnost přepadu. Díky harmonickým tvarům a jemnosti zaoblených rohů působí umyvadlo vyváženým a přívětivým dojmem, to ve spojení s dostatečně velkým prostorem činí z umyvadla ideální volbu pro většinu moderních koupelen.

 

Kolo Ovum AC skříňka pod umyvadlo

Závěsná skříňka pod umyvadlo Kolo Ovum v bílé barevné variantě pochází z designerské dílny Antonia Citteria a výborně poslouží pro rozšíření úložných prostor vaší koupelny. Skříňka je dodávána v praktickém rozměru 48 x 55 x 48 cm a plně koresponduje s tvary umyvadla Kolo Ego AC. Komfort užívání skříňky vylepšuje mechanizmus tichého dovírání a úzké madlo na otvírání v povrchové úpravě lesklý chrom, které zároveň oživuje vzezření minimalisticky řešené skříňky.

 

Otopné těleso Kermi Kredo Half

Nástěnný koupelnový radiátor Kermi Kredo Half v levém provedení je designovou vsuvkou do světa otopných těles. Díky příčným trubkám, které jsou z jedné strany otevřené a z druhé strany napojeny na plochou svislou clonu působí radiátor nevšedním a designově vyváženým dojmem. Vizuální výjimečnost radiátoru podtrhuje i jeho barevná varianta Terra Ethno, díky které radiátor vizuálně ozvláštní vaši koupelnu. Příjemné rozměry radiátoru 146,6 x 46 cm v kombinaci s nejvyšší přípustnou provozní teplotou 110 °C při maximálním tlaku 1 MPa zajistí tepelný výkon 603 W. Potěší rovněž přítomnost standardizovaného připojovacího závitu 2 x G3/4“.

 

Závěsný klozet Kolo Ego AC

Závěsný klozet Kolo Ego s hlubokým splachováním v bílé barevné variantě pochází z designerské dílny Antonia Citteria. Klozet je ošetřen povrchovou úpravou Kolo Reflex, která vyhlazuje pórovitý povrch keramiky a zabraňuje usazování nečistot, bakterií a vodního kamene, což výrazně snižuje nároky na údržbu. Klozet o rozměrech 35 x 57 x 36 cm směřuje po vizuální stránce k organickému designu, který zútulňuje vnitřní prostor koupelny.

 

WC sedátko Kolo Ego AC

Bílé plastové WC sedátko Kolo Ego je vybaveno poklopem. Sedátko je určeno pro použití v kombinaci s klozetem téže série. Dlouhou životnost sedátka zajistí kovové panty v chromované povrchové úpravě. Sedátko je vybaveno technologií Softclose, která zajišťuje automatické pozvolné sklopení sedátka, čímž výrazně navyšuje uživatelský komfort.

 

Závěsný bidet Kolo Ego AC

Keramický bidet Kolo Ego v bílé variantě pochází z designerské dílny Antonia Citteria a je určen pro zavěšení na stěnu. Bidet je vybaven otvorem pro baterii a přepadem. Rozměry bidetu činí 35 x 57 x 36 cm a svým designem výborně doplňuje závěsný klozet téže série.

 

 

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci