i UPOZORNĚNÍ: Vstup na pobočku je možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Výprodej vzorku - Kolo Nova Pro pisoár 57x34 cm, přívod zezadu, odpad dozadu nebo dolů, s integrovaným keramickým sítkem, bílá

skladem výprodej
0 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Kolo Nova Pro pisoár 57x34 cm, přívod zezadu, odpad dozadu nebo dolů, s integrovaným keramickým sítkem, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 64%Ušetříte
4 773 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
M36000000 / M36000000
Záruka:
12
Dostupnost:

UPOZORNĚNÍ: Zboží bylo vybaleno z původního obalu a vystaveno ve vzorkovně, ale jinak je v perfektním stavu za bezkonkurenční cenu. Cena se vztahuje na 1 ks výrobku.
Pisoár Nova Pro, přívod zezadu, odpad dozadu nebo dolů, s integrovaným keramickým sítkem, rozměr 57x34x34 cm, materiál sanitární keramika, barva bílá. Splachovací a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

7 417 Kč

2 644 Kč s DPH

Popis produktu

Série Kolo Nova Pro:

Pisoár je součástí série Nova Pro, která navazuje na úspěšné série Nova a Nova Top a podobně jako její předchůdci se stala bestsellerem na trhu. Je symbolem čistého koupelnového designu v kombinaci s množstvím úložných prostor. Tato série nabízí široký sortiment výrobků určených do komerčních a veřejných prostor. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme pisoár kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí této série.

Technické údaje:

  • Rozměry: 56x36x34,5 cm
  • Materiál: sanitární keramika
  • Přívod: zezadu
  • Odpad: dozadu nebo dolů
  • Montáž: na šrouby
  • Barva: bílá

Splachovací a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej vzorku - Kolo Nova Pro pisoár 57x34 cm, přívod zezadu, odpad dozadu nebo dolů, s integrovaným keramickým sítkem, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:12,6 kg