Alcadrain

Alcadrain česká společnost založena roku 1998 jako rodinná česká firma pod názvem Alcaplast, které se během 25 let existence podařilo dosáhnout nevídaných úspěchů v globálním měřítku.  V roce 2022 změnila název v rámci vzniku skupiny Alca Group.

Společnost stojí ve skupině Alca Group vedle dalších dvou firem – FV Plast, největšího českého výrobce potrubních systémů, a Alcafix zabývající se výrobou modulárních systémů pro výstavbu a rekonstrukci koupelnových prostor a toalet.

Je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, na ploše přes 60 000 m2 vyrábí více než 600 výrobků sanitární techniky – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.

Díky silné orientaci na kvalitu zastává významnou pozici ve filozofii společnosti právě pečlivý výběr materiálů a důraz je kladen na celkové zpracování výrobků. Mnohé výrobky oplývají krom nebývalého dílenského zpracování přidanou hodnotou v podobě vysoké estetické kvality.

Společnost rychle expanduje, o což se zasloužily zejména kvalitní a designově zajímavé produkty prémiové značky Alca, které si společnost i sama navrhuje a jsou nositeli řady ocenění jako např.

Red Dot Award 2014 za kolekci ovládacích tlačítek FLAT

nebo iF Design Award 2018 za bezdotyková ovládací tlačítka NIGHT LIGHT.

 

Na našich stránkách najdete širokou nabídku výrobků společnosti Alcadrain, přehledně rozdělenou do sekcí obsahující Sprchové žlábky a vpustiSifony a odtoky a Předstěnové instalační prvky.

 

 

Další kategorie Alcadrain

Série značky Alcadrain

Air
Fun
Gap
LOW
Spa
Zip