Vážení zákazníci, Listopadová akce je tady!!!! Do 30. 11. 2023 můžete s našimi slevovými kódy uplatňovat dodatečnou slevu na celý nákup. Více info ZDE. + při nákupu nad 2000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

O společnosti

Naší filozofií  je - Vše pro naše zákazníky
Naše společnost, to je každý z našich 30 zaměstnanců, si vazala za cíl, aby nakupování pro naše zákazníky bylo jednoduché, bezpečné a především maximálně příjemné. Společně odpovídáme za to, že vyhovíme našim zákazníkům v různých oblastech, jako je poradenství, prodej, logistika, ale i management a marketing.

Cílem naší práce je spokojenost zákazníka. Koncepce služeb je založena na odborně-technickém poradenství v našich prodejnách a online na telefonu a eshopu. Internetový obchod je postavený na široké škále produktů, jednoduchém a intuitivním ovládání a na vysoce moderní logistice, což zaručuje rychlé zpracování objednávky. Tuto úroveň kvality bychom chtěli nejen zachovat, ale také pro naše zákazníky dále zlepšovat. Věříme, že spokojení zákazníci jsou nejlepším důkazem, že děláme svou práci dobře.

Odvaha k inovacím
Jsme hrdí na to, že zaměstnanci naší společnosti již více než 20 roků pracují v oboru prodeje obkladů, dlažeb, instalačního materiálu, ale především materiálu pro koupelny. Postupně jsme vybudovali tým zkušených lidí a nikdy se nebáli rozvíjet naše další obchodní aktivity. Našimi spokojenými zákazníky jsou investoři privátních rodinných domů a bytů, administrativních budov, průmyslových areál, hotelů, zdravotnických zařízení a mnoha dalších. Rádi u nás nakupují privátní klienti, koupelnová studia, instalatérské prodejny, montážní firmy i velké stavební společnosti.

Spolu s rostoucím týmem motivovaných a kreativních pracovníků a vývojem počítačových technologií rostou také další možnosti způsobů prodeje. Proto naše společnost pod obchodní značkou KOUPELNY-CZ.CZ  začala s on-linem prodejem koupelnových výrobků. S odvahou a inovací se vyvíjíme v jeden z nejvíce profesionálních on-line prodejců koupelnové kultury a hygienických prostředků.

Naší současností je Vyhovět požadavkům zákazníků
Základem našeho úspěchu je schopnost rychle reagovat na měnící se požadavky trhu. Požadavek, který je dnes zákazníky nejvíce preferován, je naše nabídka služby a informačního kanálu prostřednictvím prodejců našich prodejen, ale současně pak objednávka, výhodná cena a rychlé dodání v prostřední on-line systému KOUPELNY-CZ.CZ.  Díky tomuto souběžnému  přístupu kamenných prodejen a internetového obchodu mohou naši zákazníci spojit obě výhody dohromady a pak se rozhodnout ke koupi způsobem, který nejvíce vyhovuje jejich potřebám.

Naší budoucností je Dále se rozvíjet
Optimální provádění a důsledný rozvoj této koncepce chápeme zároveň jako výzvu i příležitost k růstu. Díky ploché hierarchii naší společnosti má každý zaměstnanec možnost převzít odpovědnost a přispět nápady, které nás posunou dopředu. Vysoká míra identifikace a know-how je hlavním důvodem, že můžeme poskytnout pro naše zákazníky bezpečné a příjemné nakupování v našem internetovém obchodě KOUPELNY-CZ.CZ  a v našich koupelnových prodejnách.

První krůčky
Společnost MAKA THERM CZ s.r.o. byla založena v roce 2000 a navázala na historii a know-how svých zaměstnanců, kteří jsou v obchodu s koupelnovým vybavením aktivní od roku 1992. Někteří  jsme začínali jako prodejci za pultem v instalatérských prodejnách, někteří jako odborní nákupčí realizačních firem, jiní zase jako obchodní zástupci pro import a prodej nejznámějších výrobních značek na našem trhu. Pracovali jsme jako obchodní zástupci, neustále na cestách mezi svými klienty, zázemí nám poskytovaly naše obchodní kanceláře a logistické sklady. Postupně jsme se vypracovali v kvalifikovaného specializovaného prodejce koupelnového a sanitárního zboží.

Velký krok
Společnost MAKA THERM CZ s.r.o. v roce 2008 otevřela v Brně naši vlastní vzorkovou prodejnu Koupelny pro Brno. Tím jsme mohli výrazně rozšířit portfolio služeb našim zákazníkům. Získali jsme další zkušenosti v tom, jak vyhovět jejich dalším požadavkům, jako jsou například služby designéra a grafiků, technické poradenství, apod. Výrazně jsme také rozšířili portfolio sortimentu o výrobky obkladů a dlažeb a to nejen pro koupelny, ale také pro ostatní prostory obytných staveb i exteriérů.

Krok budoucnosti
Je jasné, že při současném vývoji počítačových a komunikačních technologií jsme i v naší společnosti nezůstali stát na místě, ale novým on-line eshopem KOUPELNY-CZ.CZ jsme se zase více posunuli vstříc našim klientům.

Společně s rozvojem prodeje roste také naše firemní zázemí, skladová a logistická centra a naše firemní prodejny.

Čísla a fakta
Za dvacet let historie a zkušeností našich zaměstnanců jsme se stali jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších specializovaných prodejců koupelen, obkladů a dlažeb a instalačního materiálu.

Zakladatelé a společníci: Ing.Michal Soukup a ing.Aleš Merta
V oboru od r.1992
Společnost založena: 2000
Sídlo: České Budějovice
Pobočky: České Budějovice a Brno
Logistické zázemí: 1500 paletových míst
Skladové položky: 6 000 položek
Počet zaměstnanců: 41
Počet zakázek ročně: 25 000