Je to tu! Letní slevy jen pro Vás! Vyberte si z široké palety produktů, nakupujte a navíc ušetřete. S našimi slevovými kódy můžete uplatňovat dodatečnou slevu až 10 % už jen do 31. července. Více info ZDE. + při nákupu nad 2 000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

3D grafický návrh koupelny

Je naše komplexní služba, při které s Vámi projednáme veškeré přání a představy, které od Vaší nové koupelny očekáváte, jaké materiály zvolíme, jak bude vypadat každý zařizovací předmět. Na základě tohoto jednání pro Vás zpracujeme fotorealistické obrázky spolu s cenovou nabídku použitého vybavení.

V našem studiu o Vás pečuje od první schůzky až po finální návrh vždy jen jeden manažer. Dbáme o to, abychom vnímali všechny Vaše postřehy a Vaše nová koupelna byla opravdu tou pravou.

Dále Vám umíme připravit možné návrhy dispozičního řešení Vaši nové koupelny, protože správné rozmístění zařizovacích předmětů je jeden z nejpodstatnějších kroků, na cestě k dobře fungující koupelně.

Samozřejmostí jsou podklady pro vodaře s přesným rozkreslením prvků a kladečský plán obkladů, připravíme Vám v čase mezi objednáním a dodáním zboží.

Grafický návrh poskytujeme za následujících podmínek:

  • Záloha 3.800,- při zadání návrhu, drobné úpravy vizualizace dle dohody. 
  • Záloha je vratná při odběru zboží, za podmínek dohodnutých s manažerem koupelnového studia.
Máte dotaz, nebo si chcete rovnou zarezervovat schůzku?
Využijte online kontaktní formulář a my se vám ozveme.

Jak bude Váš grafický 3D návrh vypadat?