Bemeta

Zařídili jste si vysněnou koupelnu a už jen malé detaily stojí mezi vámi a katarzí dokonalosti? Pro tyto případy zde vznikla česká společnost Bemeta Design s.r.o., jejíž doménou jsou koupelnové doplňky.

Stovky variací na oblíbené téma krásy a vysoké kvality jsou zpřítomněny v portfoliu značky skrze designové mosazné a nerezové koupelnové doplňky, jejichž prostřednictvím dodáte vaší koupelně pomyslnou zlatou tečku při závěru realizace. Díky globálnímu přesahu aktivit společnosti mohou vysokou kvalitu a krásné vzezření výrobků oceňovat zákazníci z 18 zemí světa.

Výrobky Bemeta jsou zpřítomněny v moderních designových sériích, které se postarají o jednotný výraz vaší koupelny a zajistí maximální slazení všech jejich prvků.

To ale není všechno, společnost Bemeta Design s.r.o., se věnuje i doplňkům určeným pro využití v bezbariérových koupelnách, kde zajisté oceníte jejich vysokou kvalitu a perfektní funkčnost.


Nabízíme vám tyto produkty

Koupelnové doplňky

Ať už se rozhodnete pro výrazovou harmonii koupelnových doplňků téže série, nebo zkusíte experimentovat s různými designy, v nabídce značky Bemeta si vždy vyberete. Držáky na ručníky, dávkovače mýdla, sklenice na ústní hygienu, držáky kartáčků či kosmetická zrcátka vám zajistí vše potřebné v prostoru kolem umyvadla. O maximální komfort ve WC zóně se pak postarají držáky na toaletní papír, WC štětky a odpadkové koše. Dostatek odkládacích kapacit vám poskytnou poličky, zásobníky na ručníky a háčky.


Bezbariérový program

Koupelna by měla být oázou klidu a pohody. Aby si ji mohli užít opravdu všichni, zaměřila se společnost Bemetana na výrobu doplňků určených pro umožnění plnohodnotného využití koupelny. Bezbariérový program vám přináší podpůrná madla, která zajistí maximální podporu všude, kde jí potřebujete a stoličky a sedátka, které se postarají o váš maximální komfort.

Další kategorie Bemeta

Série značky Bemeta

Neo
Nox
Via