Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Oval, Niki, Plaza, Retro, Via a Kera.

Oval

Jak už název sám napovídá, všechny úchyty a detaily jsou oválného tvaru.

V této sérii naleznete: háček, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, držák kartáčků, mýdlenky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a WC štětku.


Niki

Stvořena pro ty co milují lehkost a moderní design. Doplňky jsou odolné vůči oděru a snadno se udržují.

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.


Plaza

Řada koupelnových doplňků pro náročné. Elegantní provedení úchytů vyladí každou luxusní koupelnu.

V této sérii naleznete: háček, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


Retro

Pravý šampión pro milovníky starých dobrých časů! Vyberte si ze tří povrchových úprav: bronz, chrom, zlato/chrom. 

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenky, WC štětky, dávkovače tekutého mýdla, poličky, držáky na kartáčky a kosmetická zrcátka.

 


Via

Série koupelnových doplňků Via byla novinkou loňského roku. Čisté linie a nenápadné uchycení dávají dohromady design, který bude stále "IN". 

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


Kera

Luxusní retro koupelnové doplňky v originálním českém designu. Kombinace bronzové povrchové úpravy a keramiky s modrým vzorem.

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držáky na kartáčky.

 

Další články

16.1.2020 Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla a koupelnový nábytek.
Čti dále
23.10.2019 Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.
Čti dále
16.10.2019 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále