Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Oval, Niki, Plaza, Retro, Via a Kera.

Oval

Jak už název sám napovídá, všechny úchyty a detaily jsou oválného tvaru.

V této sérii naleznete: háček, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, držák kartáčků, mýdlenky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a WC štětku.


Niki

Stvořena pro ty co milují lehkost a moderní design. Doplňky jsou odolné vůči oděru a snadno se udržují.

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.


Plaza

Řada koupelnových doplňků pro náročné. Elegantní provedení úchytů vyladí každou luxusní koupelnu.

V této sérii naleznete: háček, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


Retro

Pravý šampión pro milovníky starých dobrých časů! Vyberte si ze tří povrchových úprav: bronz, chrom, zlato/chrom. 

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenky, WC štětky, dávkovače tekutého mýdla, poličky, držáky na kartáčky a kosmetická zrcátka.

 


Via

Série koupelnových doplňků Via byla novinkou loňského roku. Čisté linie a nenápadné uchycení dávají dohromady design, který bude stále "IN". 

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


Kera

Luxusní retro koupelnové doplňky v originálním českém designu. Kombinace bronzové povrchové úpravy a keramiky s modrým vzorem.

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držáky na kartáčky.

 

Další články

8.5.2020 Geberit VariForm

Geberit VariForm

Kruh a obdélník, ovál a elipsa: Designová koncepce umyvadel Geberit VariForm je založena na čtyřech nejdůležitějších geometrických základních tvarech a třech variantách instalace. Ve spojení s klidným, zdrženlivým designovým jazykem koupelnového nábytku VariForm nyní nabízíme kreativní prostor pro ztvárnění koupelny podle vlastních přání.
Čti dále
29.4.2020 Geberit One - prvotřídní design ve spojení s inovativním know-how

Geberit One - prvotřídní design ve spojení s inovativním know-how

Nové závěsné WC Geberit ONE představuje unikátní kombinaci prvotřídního designu a inovativního know-how společnosti Geberit. V nabídce ve dvou barevných provedeních.
Čti dále
29.4.2020 Geberit Selnova - klasicky nadčasová

Geberit Selnova - klasicky nadčasová

Ať už se chystáte zařídit si novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci, koupelnová série Geberit Selnova dokáže vyhovět vašim požadavkům. Tato koupelnová série se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá.
Čti dále