Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Oval, Niki, Plaza, Retro, Via a Kera.

Oval

Jak už název sám napovídá, všechny úchyty a detaily jsou oválného tvaru.

V této sérii naleznete: háček, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, držák kartáčků, mýdlenky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a WC štětku.


Niki

Stvořena pro ty co milují lehkost a moderní design. Doplňky jsou odolné vůči oděru a snadno se udržují.

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.


Plaza

Řada koupelnových doplňků pro náročné. Elegantní provedení úchytů vyladí každou luxusní koupelnu.

V této sérii naleznete: háček, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


Retro

Pravý šampión pro milovníky starých dobrých časů! Vyberte si ze tří povrchových úprav: bronz, chrom, zlato/chrom. 

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenky, WC štětky, dávkovače tekutého mýdla, poličky, držáky na kartáčky a kosmetická zrcátka.

 


Via

Série koupelnových doplňků Via byla novinkou loňského roku. Čisté linie a nenápadné uchycení dávají dohromady design, který bude stále "IN". 

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


Kera

Luxusní retro koupelnové doplňky v originálním českém designu. Kombinace bronzové povrchové úpravy a keramiky s modrým vzorem.

V této sérii naleznete: háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držáky na kartáčky.

 

Další články

16.10.2019 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
14.10.2019 Sprchové kouty Kolo Geo - svěží a moderní design

Sprchové kouty Kolo Geo - svěží a moderní design

Nová série sprchových koutů Kolo Geo nahrazuje série Geo-6 a Geo-6 Easy. Svěží a moderní design Vás zaujme na první pohled. V nabídce najdete čtvrtkruhové kouty, čtyřúhelníkové kouty, pivotové a posuvné sprchové dveře, které je možné instalovat do niky nebo kombinovat s pevnou stěnou.
Čti dále
17.9.2019 Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.
Čti dále