Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Tasi, Solo, Nero a White.

Solo

Jednoduchost a styl, tak by se dala charakterizovat série kouplenových doplňků Solo. Dáváte přednost modernímu a kreativnímu řešení bez kompromisů? Pokud ano, je tato série doplňků pro Vás to pravé!

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a WC štětku.


Tasi

Máte rádi oblé tvary? Série Tasi se pro Vás stane srdeční záležitostí! Univerzální doplňky, které se hodí do každé koupelny.

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.


Nero

Černou nikdy nic nezkazíš! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


White

Ničí Vás tropy? Osvěžte se sérií White! Nezávislá a neutrální bílá je symbolem čistoty a jemnosti.

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenky, WC štětky, dávkovače tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky, odpadkový koš a kosmetické zrcátko.

 

Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále
29.6.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.
Čti dále