Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Tasi, Solo, Nero a White.

Solo

Jednoduchost a styl, tak by se dala charakterizovat série kouplenových doplňků Solo. Dáváte přednost modernímu a kreativnímu řešení bez kompromisů? Pokud ano, je tato série doplňků pro Vás to pravé!

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a WC štětku.


Tasi

Máte rádi oblé tvary? Série Tasi se pro Vás stane srdeční záležitostí! Univerzální doplňky, které se hodí do každé koupelny.

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.


Nero

Černou nikdy nic nezkazíš! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


White

Ničí Vás tropy? Osvěžte se sérií White! Nezávislá a neutrální bílá je symbolem čistoty a jemnosti.

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenky, WC štětky, dávkovače tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky, odpadkový koš a kosmetické zrcátko.

 

Další články

17.9.2019 Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.
Čti dále
12.9.2019 Novaservis dřezové baterie

Novaservis dřezové baterie

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje designové řady výrobků Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické barvě a řadu Ferro - kuchyňské baterie o baterie s barevným elastickým ramenem.
Čti dále
3.9.2019 Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.
Čti dále