Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Tasi, Solo, Nero a White.

Solo

Jednoduchost a styl, tak by se dala charakterizovat série kouplenových doplňků Solo. Dáváte přednost modernímu a kreativnímu řešení bez kompromisů? Pokud ano, je tato série doplňků pro Vás to pravé!

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a WC štětku.


Tasi

Máte rádi oblé tvary? Série Tasi se pro Vás stane srdeční záležitostí! Univerzální doplňky, které se hodí do každé koupelny.

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětku, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.


Nero

Černou nikdy nic nezkazíš! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenku, WC štětky, dávkovač tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky.

.


White

Ničí Vás tropy? Osvěžte se sérií White! Nezávislá a neutrální bílá je symbolem čistoty a jemnosti.

V této sérii naleznete háčky, držáky na ručníky, držáky na toaletní papír, mýdlenky, WC štětky, dávkovače tekutého mýdla, poličku a držák na kartáčky, odpadkový koš a kosmetické zrcátko.

 

Další články

23.10.2019 Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.
Čti dále
22.10.2019 Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Oval, Niki, Plaza, Retro, Via a Kera.
Čti dále
16.10.2019 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále