Dárek k nákupu zboží Ravak - ZDARMA

K nákupu vany, sprchové vaničky, sprchové koutu nebo vodovodní baterie značky RAVAK obdržíte ZDARMA čistící prostředek sanitárního vybavení Ravak Cleaner.

Trvání akce:

Akce platí do 6. 11. 2020 23:59

Popis akce:

Pokud si v období trvání akce si zakoupíte některý z níže uvedených výrobků značky RAVAK:


Vany RAVAK

Sprchové vaničky RAVAK

Sprchové kouty RAVAK

Vodovodní baterie RAVAK

Přidáme Vám ZDARMA k Vaší objednávce čistící prostředek sanitárního vybavení Ravak Cleaner.

Pokud produkt(y) RAVAK ke kterému(ým) se dárek ZDARMA vztahuje, stornujete z objednávky předtím než bude zboží odebráno/odesláno (jinými slovy musíte odebrat minimálně 1 ks zboží, na které se vztahuje tato akce) automaticky Vám nárok na dárek zaniká.

Dárek ZDARMA nelze vyměnit za hotovost nebo požadovat jakéhokoliv jiné náhradní plnění, odpovídající hodnotě dárku ZDARMA.

Kompletní seznam produktů, na které se AKCE vztahuje zde:

Seznam produktů

Další články

8.4.2021 Omezení výdeje zboží na pobočce Brno-Škrobárenská

Omezení výdeje zboží na pobočce Brno-Škrobárenská

Vážení zákazníci, dne 9. 4. 2021 z důvodu aktualizace skladového softwaru nebude možné mezi 11:50-13:30 vydávat zboží ze skladu na pobočce Brno-Škrobárenská. Naplánujte si, prosím, vyzvednutí zboží mimo tento časový úsek. Děkujeme za pochopení.
Čti dále
22.12.2020 Inventura 4. 1. - 5. 1. 2021

Inventura 4. 1. - 5. 1. 2021

Vážení zákazníci,
ve dnech 4. 1. - 5. 1. 2021 bude probíhat inventura, v těchto dnech bude provoz e-shopu omezen. Více informací po rozkliknutí článku.
Čti dále
30.10.2020 Přijatá opatření v souvislosti s vládním nařízením

Přijatá opatření v souvislosti s vládním nařízením

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o přijatých opatřeních v souvislosti s vládním nařízením. Provoz e-shopu funguje standardně, avšak pro maximální ochranu Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců jsme se rozhodli přistoupit k následujícím opatřením týkajících se osobních odběrů a konzultacích na našich prodejnách.
Čti dále