Domácí wellness koupelna

Na chvíli vypnout, uvolnit se, a čerpat novou energii? Dnešní doba nabízí spoustu možností a vy si tak nemusíte wellness nutně dopřávat jen mimo domov. Níže naleznete typy, jak proměnit vaši koupelnu v domácí wellness a vytvořit si tak vlastní oázu klidu a relaxace.

502

 

Teplé odstíny dřeva

Nábytek a obklad v teplém odstínu dřeva s jeho originální kresbou koupelnu zútulní a vnese do ní teplo a pohodu, která je pro relax velmi podstatná. V kombinaci s bílou vznikne čistý prostor, který ve vás probudí všechny smysly. V naší nabídce naleznete širokou škálu dřevěného nábytku v různých odstínech, je tak opravdu z čeho vybírat.

 

Sprchování je wellness

 

 

Sprchové panely

Několik funkcí ukrytých v jednom stylovém řešení, to vše nabízejí sprchové panely. Oproti klasické baterii jsou vybaveny nejenom ruční, ale také hlavovou sprchou, špičkovým vybavením pak bývají masážní trysky, které příjemně uvolní namáhané svalstvo a prokrví pokožku. Vybírat můžete z mnoha barevných i funkčních variací.

 

Hlavové sprchy

Jasným favoritem při výběru sprchového vybavení jsou hlavové sprchy. Jejich obliba plyne především z funkcí a stylového řešení, které nabízí. Zakoupit můžete různé tvary a velikosti, obecně ovšem platí, čím je větší její plocha, tím je zážitek ze sprchování lepší. Základní proud, který imituje příjemný déšť, funkce vodopád, která vrhá prudký proud a další jiné funkční řešení, díky kterému posunute požitek ze sprchování na vyšší úroveň . Při kombinaci s podomítkovou baterií docílíte ničím nerušeného vzhledu sprchového koutu a dáte tak příležitost vyniknutí obkladu.  

 

Přívalové sprchy

Přívalové sprchy Vám poskytnou nezapomenutelný zážitek ze sprchování. Díky prudkému přívalu vody, kterou vrhají si můžete dopřát skvělou masáž. Jedná se o multifunkční vybavení, které by nemělo chybět v žádné wellness koupelně. 


Prosklené sprchové kouty

Velké prosklené sprchové kouty s čistými liniemi nabízí trendy a jednoduché řešení do všech koupelen. Opticky rozšíří prostor a vnesou do něj vzdušnost a čistotu, která k wellness atmosféře spojitě patří.


Masážní vany

Hydromasážní vana poskytuje uklidňující, revitalizační a relaxační masáž. Prostřednictvím různých trysek, které jsou zabudovány do boční stěny a na dně vany, nabízí rozsáhlé masážní funkce. Jako doplňující funkci, můžete zakoupit barevné podsvícení, které vyvolá tu pravou wellness atmosféru.

Hydromasážní vany Kaldewei - na poptávku

Umyvadla na desku

Při výběru umyvadla do stylového řešení wellness koupelny sáhněte po umyvadle na desku. Umyvadla na desku jsou nenápadná, ale zároveň velmi stylová řešení, což z nichž činí nepostradatelný komponent do takto zařízených koupelen. Nejlépe bude vypadat barva bílá, skvělé jsou také přírodní materiály, jako je imitace kámene a pískovců. 


Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky a dekorace jsou závěrečným a velmi důležitým komponentem, který utváří celkový dojem v koupelně. Do prostoru využijte přírodní materiály a jejich imitace jako je například bambus, kámen a pískovec. Vhodné jsou také černé doplňky zaoblených křivek, které svým vzhledem připomínají lávové kameny a vnáší do koupelny tu pravou wellness atmosféru.

Další články

2.5.2022 Koupelnové trendy 2022

Koupelnové trendy 2022

Plánujete rekonstrukci či budujete novou koupelnu a stále nevíte, jak koupelnu zařídit? Jako inspiraci můžete čerpat koupelnové trendy, které uvedli interiéroví architekti a designéři pro letošní rok.
Čti dále
14.4.2022 Jak vybrat vanu?

Jak vybrat vanu?

Výběru vany bychom měli věnovat dostatek času, jedná se o prvek zabírající nejvíce místa z naší koupelny. Vana s námi často žije po celé generace, proto je důležité vybrat ji tak, aby dlouho vydržela a splnila všechny Vaše požadavky.
Čti dále
6.4.2022 Vodovodní baterie Jika

Vodovodní baterie Jika

V českých domácnostech se jen při osobní hygieně a splachování použije téměř 70 % z celkové denní spotřeby vody, která činí kolem 130 l na osobu. Česká značka Jika se proto dlouhodobě snaží přicházet s novými technologiemi, které jsou zaměřeny na udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí.
Čti dále