Domácí wellness koupelna

Na chvíli vypnout, uvolnit se, a čerpat novou energii? Dnešní doba nabízí spoustu možností a vy si tak nemusíte wellness nutně dopřávat jen mimo domov. Níže naleznete typy, jak proměnit vaši koupelnu v domácí wellness a vytvořit si tak vlastní oázu klidu a relaxace.

502

 

Teplé odstíny dřeva

Nábytek a obklad v teplém odstínu dřeva s jeho originální kresbou koupelnu zútulní a vnese do ní teplo a pohodu, která je pro relax velmi podstatná. V kombinaci s bílou vznikne čistý prostor, který ve vás probudí všechny smysly. V naší nabídce naleznete širokou škálu dřevěného nábytku v různých odstínech, je tak opravdu z čeho vybírat.

 

Sprchování je wellness

 

 

Sprchové panely

Několik funkcí ukrytých v jednom stylovém řešení, to vše nabízejí sprchové panely. Oproti klasické baterii jsou vybaveny nejenom ruční, ale také hlavovou sprchou, špičkovým vybavením pak bývají masážní trysky, které příjemně uvolní namáhané svalstvo a prokrví pokožku. Vybírat můžete z mnoha barevných i funkčních variací.

 

Hlavové sprchy

Jasným favoritem při výběru sprchového vybavení jsou hlavové sprchy. Jejich obliba plyne především z funkcí a stylového řešení, které nabízí. Zakoupit můžete různé tvary a velikosti, obecně ovšem platí, čím je větší její plocha, tím je zážitek ze sprchování lepší. Základní proud, který imituje příjemný déšť, funkce vodopád, která vrhá prudký proud a další jiné funkční řešení, díky kterému posunute požitek ze sprchování na vyšší úroveň . Při kombinaci s podomítkovou baterií docílíte ničím nerušeného vzhledu sprchového koutu a dáte tak příležitost vyniknutí obkladu.  

 

Přívalové sprchy

Přívalové sprchy Vám poskytnou nezapomenutelný zážitek ze sprchování. Díky prudkému přívalu vody, kterou vrhají si můžete dopřát skvělou masáž. Jedná se o multifunkční vybavení, které by nemělo chybět v žádné wellness koupelně. 


Prosklené sprchové kouty

Velké prosklené sprchové kouty s čistými liniemi nabízí trendy a jednoduché řešení do všech koupelen. Opticky rozšíří prostor a vnesou do něj vzdušnost a čistotu, která k wellness atmosféře spojitě patří.


Masážní vany

Hydromasážní vana poskytuje uklidňující, revitalizační a relaxační masáž. Prostřednictvím různých trysek, které jsou zabudovány do boční stěny a na dně vany, nabízí rozsáhlé masážní funkce. Jako doplňující funkci, můžete zakoupit barevné podsvícení, které vyvolá tu pravou wellness atmosféru.

Hydromasážní vany Kaldewei - na poptávku

Umyvadla na desku

Při výběru umyvadla do stylového řešení wellness koupelny sáhněte po umyvadle na desku. Umyvadla na desku jsou nenápadná, ale zároveň velmi stylová řešení, což z nichž činí nepostradatelný komponent do takto zařízených koupelen. Nejlépe bude vypadat barva bílá, skvělé jsou také přírodní materiály, jako je imitace kámene a pískovců. 


Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky a dekorace jsou závěrečným a velmi důležitým komponentem, který utváří celkový dojem v koupelně. Do prostoru využijte přírodní materiály a jejich imitace jako je například bambus, kámen a pískovec. Vhodné jsou také černé doplňky zaoblených křivek, které svým vzhledem připomínají lávové kameny a vnáší do koupelny tu pravou wellness atmosféru.

Další články

17.5.2023 Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Přišla Vám do Z-boxu zásilka na dobírku? Nevíte si rady s jejím uhrazením? Připravili jsme pro Vás krátký článek, ve kterém Vám poradíme, jak zásilku rychle a pohodlně uhradit.
Čti dále
3.5.2023 Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Představujeme Vám řadu vodovodních baterií Novaservis Metalia. Kvalitní, designové a úsporné baterie vyrobené v České republice jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti. Inovativní technologie baterií Metalia zaručují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu i peněženku.
Čti dále
10.3.2023 Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní závěsné wc kielle vybavené rimless technologií a sedátkem s pozvolným sklápěním je perfektní kousek sanitárního vybavení sám o sobě. My jsme jej navíc doplnili o ověřený podomítkový modul, a tak vám můžeme představit vyladěný set kielle + Geberit.
Čti dále