Geberit

Miliony kvalitních produktů a formování celého jednoho průmyslového odvětví během uplynulých 150 let má na svém kontě globálně působící skupina Geberit. Pohádkový příběh se začíná psát roku 1874 kdy Caspar Melchior Albert Gebert otevírá malou instalatérskou dílnu ve městě Gallenkappel ve Švýcarsku. V té době ani on sám netušil, že pokládá stavební kámen pro vznik nadnárodní skupiny operující na celém světě. Globální obchodní zastoupení a 29 výrobních závodů přináší zákazníkům mimořádná technická řešení a výrobky s nadstandartní kvalitou zpracování a dlouholetou výdrží.

 

Nabízíme vám tyto produkty

 


Předstěnové instalační systémy

Potřebujete instalovat závěsný klozet, nebo řešíte problém uchycení sprchové soustavy do příčky, případně zvažujete zabudování bidetu či pisoáru? U společnosti Geberit najdete řešení každého problému spojeného se závěsnou instalací sanitárního vybavení. Předstěnové prvky jsou vyvinuty tak, aby vám přinesly patřičný komfort během instalace a zároveň disponují mimořádnou kvalitou a výdrží, kterou od podomítkového systému očekáváte.


Koupelnová keramika a nábytek

Funkce a design jsou dva nejdůležitější aspekty při výběru koupelnového vybavení. Díky svým akvizicím na poli výroby sanitárního vybavení a nábytku vám nyní může společnost Geberit nabídnou produkty s vysokou vizuální kvalitou doplněnou o moderní útroby. Umyvadla, klozety, bidety, pisoáry stejně jako závěsné skříňky či skříňky pod umyvadlo jsou dostupné v designerských sériích pro zachování jednotného výrazu koupelny.


Geberit AquaClean

Pod pojmem Geberit AquaClean se skrývá převratná technologie sprchovacích WC, která přináší nový druh uživatelské zkušenosti při použití toalety. Zosobnění hygieny a pohodlí ve vizuálně přitažlivém obalu, patentovaná technologie trysek WhirlSpray, způsob splachování TurboFluch, to vše je výčet vlastností toalet AquaClean, které byly vyvinuty za jediným účelem. Dopřát vám maximální pocit pohodlí a čistoty.


Odvod vody

Abyste si mohli dopřát Relax během sprchování je důležité mít kvalitní přívod se stabilním zdrojem teplé vody. Co je však ještě důležitější, je funkční odvádění vody ze sprchového koutu. V tu chvíli nastupuje na scénu společnost Geberit, která vám přináší své sprchové žlábky a vpusti. Dokonalá technika, která umí svou funkci plnit po mnoho let vám pomůže s předcházením problémů s prosakováním vody do oblasti pod sprchovým koutem. Bytelné provedení a snadný přístup umožňující běžnou údržbu se projeví na dlouholeté bezchybné funkčnosti.

Další kategorie Geberit

Série značky Geberit

4U
Ego
Era
Geo
One