Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

Představujeme vám sprchovací WC Geberit AquaClean Alba: Jednoduchou, ale vysoce elegantní novinku. Jedná se o ideální model pro ty, kteří se s výhodami sprchovacích WC teprve seznamují.

Geberit AquaClean Alba je díky svým základním funkcím ve spojení s elegantním designem dokonalým doplňkem jakékoliv koupelny. Nová Alba je vybavena jedinečnou sprchovací technologií WhirlSpray. Sprchovací WC Geberit AquaClean Alba nabízí rovněž účinnou technologii TurboFlush, která zajišťuje obzvláště tiché a důkladné spláchnutí keramické WC mísy, která je navíc bez splacho vacího okraje.


Nechte se hýčkat díky novým technologiím:

 

Další články

17. 4. 2024
Alcadrain - nová éra v designu splachovacích tlačítek

Alcadrain - nová éra v designu splachovacích tlačítek

Představujeme novou éru v designu splachovacích tlačítek s kolekcemi Dot.Dot, Linka a Ray od Alcadrain. Tyto inovativní kousky, navržené Lucií Koldovou, přinášejí nejen funkčnost, ale i umělecký dotek do každé koupelny.
Čti dále

18. 3. 2024
Novinka! Volne stojící vany Alpha, Beta, Omega

Novinka! Volne stojící vany Alpha, Beta, Omega

Alpha, Beta, Omega! Vany s tenkým okrajem, volně stojící, pro přistavení ke stěně nebo k zabudování do rohu. To jsou novinky firmy RIHO, které nyní můžete zakoupit na našem e-shopu.
Čti dále

31. 1. 2024
Výhodný nákup WC mísy a sedátka série Jika Mio

Výhodný nákup WC mísy a sedátka série Jika Mio

Stavíte? Rekonstruujete? Nebo si jen chcete vylepšit vzhled koupelny? Tak to máte ideální příležitost pořídit si nové WC! Vybrat si můžete ze dvou variant klozetů série Jika Mio a ze dvou typů sedátek.
Čti dále