Grohe Plus

Přední výrobce sanitárního vybavení Grohe přicházi na trh s novou řadou vodovodních baterií Grohe Plus, která nabízí prémiový design v kombinaci s precizním ovládáním. Jemně odlišný vzhled jde ruku v ruce s novou úrovní ergonomie, komfortu a praktické funkční výbavy.

Preciznost, která převyšuje designové zpracování

Takto je charakterizováno nová řada vodovodních baterií Grohe Plus. Design byl inspirován obloukem, který designéři považují za symbol síly a současně i lehkosti, v kombinaci s kruhem a čtvercem. Výsledkem je pozoruhodný architektonický prvek, který je vhodný zejména do moderně vybavených koupelen. Baterie jsou vybaveny elegantní ovládací pákou, která je uspokojivá na dotyk.


LED displej s ukazatelem teploty

Řada baterií Grohe Plus je vybavena LED displejem, který zobrazuje teplotu vody, díky tomu budete mít vodu plně ve svých rukou. Jakmile zastavíte vodu, údaj o teplotě okamžitě zmizí, baterie tak opět získá elegantní vzhled, který není ničím narušený.


Spotřeba vody pod kontrolou

Baterii lze přepnout do režimu Eco, průtok vody se sníží na 4 l/min. Spotřeba vody klesne, ale váš komfort a požitek z vody zůstane nedotčen. Jemný proud je vhodný pro umývání rukou, ale i např. pro čištění umyvadla. Přepínání do režimu Eco je bezdotykové.

 


Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále
29.6.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.
Čti dále