Grohe Plus

Přední výrobce sanitárního vybavení Grohe přicházi na trh s novou řadou vodovodních baterií Grohe Plus, která nabízí prémiový design v kombinaci s precizním ovládáním. Jemně odlišný vzhled jde ruku v ruce s novou úrovní ergonomie, komfortu a praktické funkční výbavy.

Preciznost, která převyšuje designové zpracování

Takto je charakterizováno nová řada vodovodních baterií Grohe Plus. Design byl inspirován obloukem, který designéři považují za symbol síly a současně i lehkosti, v kombinaci s kruhem a čtvercem. Výsledkem je pozoruhodný architektonický prvek, který je vhodný zejména do moderně vybavených koupelen. Baterie jsou vybaveny elegantní ovládací pákou, která je uspokojivá na dotyk.


LED displej s ukazatelem teploty

Řada baterií Grohe Plus je vybavena LED displejem, který zobrazuje teplotu vody, díky tomu budete mít vodu plně ve svých rukou. Jakmile zastavíte vodu, údaj o teplotě okamžitě zmizí, baterie tak opět získá elegantní vzhled, který není ničím narušený.


Spotřeba vody pod kontrolou

Baterii lze přepnout do režimu Eco, průtok vody se sníží na 4 l/min. Spotřeba vody klesne, ale váš komfort a požitek z vody zůstane nedotčen. Jemný proud je vhodný pro umývání rukou, ale i např. pro čištění umyvadla. Přepínání do režimu Eco je bezdotykové.

 


Další články

17.9.2019 Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.
Čti dále
17.9.2019 Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Tasi, Solo, Nero a White.
Čti dále
12.9.2019 Novaservis dřezové baterie

Novaservis dřezové baterie

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje designové řady výrobků Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické barvě a řadu Ferro - kuchyňské baterie o baterie s barevným elastickým ramenem.
Čti dále