Grohe Plus

Přední výrobce sanitárního vybavení Grohe přicházi na trh s novou řadou vodovodních baterií Grohe Plus, která nabízí prémiový design v kombinaci s precizním ovládáním. Jemně odlišný vzhled jde ruku v ruce s novou úrovní ergonomie, komfortu a praktické funkční výbavy.

Preciznost, která převyšuje designové zpracování

Takto je charakterizováno nová řada vodovodních baterií Grohe Plus. Design byl inspirován obloukem, který designéři považují za symbol síly a současně i lehkosti, v kombinaci s kruhem a čtvercem. Výsledkem je pozoruhodný architektonický prvek, který je vhodný zejména do moderně vybavených koupelen. Baterie jsou vybaveny elegantní ovládací pákou, která je uspokojivá na dotyk.


LED displej s ukazatelem teploty

Řada baterií Grohe Plus je vybavena LED displejem, který zobrazuje teplotu vody, díky tomu budete mít vodu plně ve svých rukou. Jakmile zastavíte vodu, údaj o teplotě okamžitě zmizí, baterie tak opět získá elegantní vzhled, který není ničím narušený.


Spotřeba vody pod kontrolou

Baterii lze přepnout do režimu Eco, průtok vody se sníží na 4 l/min. Spotřeba vody klesne, ale váš komfort a požitek z vody zůstane nedotčen. Jemný proud je vhodný pro umývání rukou, ale i např. pro čištění umyvadla. Přepínání do režimu Eco je bezdotykové.

 


Další články

22.10.2019 Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Oval, Niki, Plaza, Retro, Via a Kera.
Čti dále
16.10.2019 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
14.10.2019 Sprchové kouty Kolo Geo - svěží a moderní design

Sprchové kouty Kolo Geo - svěží a moderní design

Nová série sprchových koutů Kolo Geo nahrazuje série Geo-6 a Geo-6 Easy. Svěží a moderní design Vás zaujme na první pohled. V nabídce najdete čtvrtkruhové kouty, čtyřúhelníkové kouty, pivotové a posuvné sprchové dveře, které je možné instalovat do niky nebo kombinovat s pevnou stěnou.
Čti dále