Hansgrohe novinky

Doplnili jsme naši nabídku o další výrobky od prémiové značky Hansgrohe pro Vaši koupelnu i kuchyň.

Hansgrohe sBox: všechno pěkně uklizené

Dopřejte si spoustu radosti na malém prostoru. Sprchová hadice zmizí v okraji vany, viditelná zůstane jen kovová rozeta. Vybrat si můžete z hrantého nebo oválného designu.

Hadici lze vytáhnout až na délku 1,45 m. Ruční sprchu si vybíráte zvlášť podle svých potřeb. Systém je kompatibilní se všemi běžnými modely sprch a vanami, které mají okraj širší než 7,1 cm.


Hansgrohe Rainfinity: špičkový zážitek při sprchování

Rozmazlujte se každý den! Nová řada sprch určená milovníkům wellness a designu, zažijte dosud nevídané zážitky ze sprchování. 

„Vynikající zpracování se sladěnými proporcemi a promyšlenou kombinací materiálů“ zaujalo porotu Mezinárodního fóra pro design natolik, že udělila designu Rainfinity ocenění iF GOLD AWARD 2019.


Hansgrohe FinishPlus: proud vody v moderním balení

Vytvořte interiérový design s osobností. Povrchové designy FinishPlus propůjčí originální vzhled umyvadlu vaně i sprše. O tyto barevné povrchové úpravy byly rozšířené série Metropol a Talis E.

V nabídce našeho e-shopu naleznete baterie v povrchových úpravách chrom, černá matná a kartáčovaný černý chrom. Na přání jsme schopni dodat i povrchové úpravy bílá matná, leštěný vzhled zlata a kartčovaný bronz, které výrobce také nabízí, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Další články

8.5.2020 Geberit VariForm

Geberit VariForm

Kruh a obdélník, ovál a elipsa: Designová koncepce umyvadel Geberit VariForm je založena na čtyřech nejdůležitějších geometrických základních tvarech a třech variantách instalace. Ve spojení s klidným, zdrženlivým designovým jazykem koupelnového nábytku VariForm nyní nabízíme kreativní prostor pro ztvárnění koupelny podle vlastních přání.
Čti dále
29.4.2020 Geberit One - prvotřídní design ve spojení s inovativním know-how

Geberit One - prvotřídní design ve spojení s inovativním know-how

Nové závěsné WC Geberit ONE představuje unikátní kombinaci prvotřídního designu a inovativního know-how společnosti Geberit. V nabídce ve dvou barevných provedeních.
Čti dále
29.4.2020 Geberit Selnova - klasicky nadčasová

Geberit Selnova - klasicky nadčasová

Ať už se chystáte zařídit si novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci, koupelnová série Geberit Selnova dokáže vyhovět vašim požadavkům. Tato koupelnová série se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá.
Čti dále