Ideal Standard

Další kategorie | Série
Ideal Standard

Mezinárodní skupina Ideal Standard International sídlící v Bruselu operuje globálně ve více než 20 zemích Evropy, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky. Historie společnosti dodávající zařizovací předměty pro koupelny a sanitu se začala psát před 137 lety v USA, kde tou dobou vznikla malá továrna specializovaná na výrobu litinových toalet a umyvadel. Během své historie se firma rozrostla do podoby nadnárodní společnosti, které se podařilo jako první na trhu představit sanitární akrylát coby materiál pro výrobu koupelnových van. Inovativní pohled na výrobu a vývoj je možné ilustrovat na příkladu prvního závěsného WC z roku 1969 nebo první kartuše s keramickými disky z roku 1970.

Díky 20 výrobním závodům je možno globálně dodávat kvalitní výrobky splňující nejpřísnější normy. Při výrobě produktů té nejvyšší kvality je rovněž kladen důraz na ochranu životního prostředí. Všechny závod tedy působí v souladu s místními i evropskými předpisy a normami.

Na našich stránkách najdete výrobky společnosti Ideal Standard, rozdělené do kategorií WC, toalety, Bidety, Umyvadla, Sprchové vaničky, Sprchové a vanové zástěny, Vodovodní baterie, Sifony a odtoky a Výlevky a speciální výrobky.

Další kategorie Ideal Standard

Série značky Ideal Standard

Dea