Jika

Česká značka Jika patří již od svého založení v roce 1878, tehdy ještě pod názvem Keramické závody Znojmo, mezi nejoblíbenější výrobce koupelnového vybavení a sanitární keramiky v České republice. Společnost Jika je pro mnoho zákazníků symbolem tradice a kvality, která se odráží ve všech produktech. Oblíbenost značky stoupá i na zahraničním trhu, kdy po Pobaltí, Ukrajině a Rusku začíná vzrůstat na mnohém náročnějším trhu západní Evropy.

Silnou stránkou značky Jika je široká nabídka produktů, které jsou zpravidla řazeny do vizuálně korespondujících designových sérií. Výrobky disponují vysoce nadstandartní kvalitou zpracování a jejich výjimečnost vyvstává již při výběru výrobních materiálů. Další z mnoha výhod značky je její pevné zázemí a nadstandartní servisní služby.

O technické vyspělosti firmy svědčí i inovativní pracovní postupy, které dávají vzniknout mimořádným produktům s perfektními vlastnostmi. Výroba keramiky je přizpůsobena moderním trendům nového tisíciletí skrze inovativní a patentovaní pracovní postup tlakovým litím, kdy je plastová forma s životností až 40 000 lití naplněna licí hmotou o teplotě 40 až 43 stupňů Celsia tlakem 3 až 4 bary. Po úplném naplnění formy se tlak zvýší až na 12 barů a po vzniku střepu o síle cca 9 až 9,7 mm je přebytečný materiál z formy vypuštěn. Tento postup dává vzniknout kvalitním výrobkům s perfektními vlastnostmi.

 

Nabízíme vám tyto produkty

       

Další kategorie Jika

Série značky Jika

Art
Mio
Rio
Sam