Jika - Oslavte s námi 145 let na trhu

Česká značka koupelnového vybavení Jika letos slaví 145 let a my jsme u toho. K tomuto výročí jsme pro Vás připravili výběr toho nejlepšího od výrobce Jika, za úžasnou cenu. Udělejte si radost a oslavte s námi pokračování české tradice trvající již přes 14 dekád.

Vodovodní baterie a sprchové příslušenství

Vybírejte z bohaté nabídky vodovodních baterií:

 


Koupelnový nábytek Mio-N

Kvalita zpracování a chytrá konstrukční řešení v kombinaci s moderními tvaryvýrobků série Mio-N vyúsťuje v potěchu všech smyslů. Vybírejte z nabídky koupelnového nábytku:


Podomítkové moduly s klozety Jika Mio-N

Vybírejte z nabídky WC setů a klozetových sedátek:


Rimless kombiklozety série Lyra Plus

Díky své kvalitě provedení, vysokému uživatelskému komfortu a příjemnému designu se série Jika Lyra Plus řadí ke stálicím v oblasti koupelnového vybavení již od roku 1983. Série zahrnující kompletní sortiment sanitární keramiky a koupelnového nábytku se těší vysoké oblibě a zprostředkovává nevšední zážitky z užívání koupelny již více než 35 let.


Umyvadla Jika Mio-N

Série koupelnové keramiky a nábytku Jika Mio-N je jedinečným důkazem toho, že atraktivní design a praktičnost k sobě patří. Vybírejte z nabídky umyvadel:

 

Další články

2.2.2024
Novým logem to jen začíná

Novým logem to jen začíná

Doba jde kupředu a my s ní držíme krok! Stejně tak, jako se pro Vás snažíme mít co možná nejmodernější prostředí e-shopu, chceme i my samotní vypadat stejně moderně. Náš e-shop tedy čeká změna loga. A to je jen začátek.
Čti dále

31.1.2024
Únorová akce - sleva až 600 Kč na vše

Únorová akce - sleva až 600 Kč na vše

Únor ještě levnější. Vyberte si z široké palety produktů, nakupujte a navíc ušetřete. S našimi slevovými kódy můžete uplatňovat dodatečnou slevu až 600 Kč na celý nákup.
Čti dále

31.1.2024
Ravak - jedinečná akce - 10 % na všechno a silikon k tomu

Ravak - jedinečná akce - 10 % na všechno a silikon k tomu

Vážení zákazníci, máme pro Vás skvělou zprávu. Ve spolupráci s našim obchodním partnerem společností Ravak, jsme pro Vás připravili jedinečnou prodejní akci, během které získáte díky slevovému kódu RAVAK10 dodatečnou slevu 10 % na všechny výrobky Ravak.
Čti dále