Jika - Oslavte s námi 145 let na trhu

Česká značka koupelnového vybavení Jika letos slaví 145 let a my jsme u toho. K tomuto výročí jsme pro Vás připravili výběr toho nejlepšího od výrobce Jika, za úžasnou cenu. Udělejte si radost a oslavte s námi pokračování české tradice trvající již přes 14 dekád.

Vodovodní baterie a sprchové příslušenství

Vybírejte z bohaté nabídky vodovodních baterií:

 


Koupelnový nábytek Mio-N

Kvalita zpracování a chytrá konstrukční řešení v kombinaci s moderními tvaryvýrobků série Mio-N vyúsťuje v potěchu všech smyslů. Vybírejte z nabídky koupelnového nábytku:


Podomítkové moduly s klozety Jika Mio-N

Vybírejte z nabídky WC setů a klozetových sedátek:


Rimless kombiklozety série Lyra Plus

Díky své kvalitě provedení, vysokému uživatelskému komfortu a příjemnému designu se série Jika Lyra Plus řadí ke stálicím v oblasti koupelnového vybavení již od roku 1983. Série zahrnující kompletní sortiment sanitární keramiky a koupelnového nábytku se těší vysoké oblibě a zprostředkovává nevšední zážitky z užívání koupelny již více než 35 let.


Umyvadla Jika Mio-N

Série koupelnové keramiky a nábytku Jika Mio-N je jedinečným důkazem toho, že atraktivní design a praktičnost k sobě patří. Vybírejte z nabídky umyvadel:

 

Další články

31.8.2023 Podzimní akce

Podzimní akce

Podzim, to nejbarevnější období roku je tady a přináší Vám barevné slevy. Do 30. 9. jsme pro vás připravili jedinečnou podzimní akci, kterou si užijí všichni. S našimi slevovými kódy můžete uplatňovat dodatečnou slevu na celý nákup.
Čti dále
28.8.2023 Ravak - jedinečná akce - 10 % na všechno

Ravak - jedinečná akce - 10 % na všechno

Vážení zákazníci, máme pro Vás skvělou zprávu. Ve spolupráci s našim obchodním partnerem společností Ravak, jsme pro Vás připravili jedinečnou prodejní akci, během které získáte díky slevovému kódu RAVAK10 dodatečnou slevu 10 % na všechny výrobky Ravak.
Čti dále
12.8.2023 Doživotní záruka na vany Ravak

Doživotní záruka na vany Ravak

Odpočívejte jako nikdy před tím! Po náročném testovacím období si už i RAVAK testovací dummy může užít zasloužený klid a pohodu. Odvedl totiž tu nejlepší práci.
Čti dále