Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.

Mio-N

Série Mio-N je spíše evolucí, která přejímá zásadní prvky oblíbené série Mio a dále je vylepšuje. Jednoduchý design je doplněn o chytrá řešení v podobě šikovného mechanizmu otevírání skříněk Push to Open nebo vysoce kvalitních celovýsuvných pojezdů Hettich s možností 3D regulace.

V této sérii naleznete nástěnná umyvadla, klozety, bidety, umyvadlové baterie a koupelnový nábytek.


Lyra Plus Viva

Nová série Lyra Plus Viva se vyznačuje sněhově bílou lesklou barvou keramiky a koupelnového nábytku, která je doplněna o zajímavý vizuální prvek v podobě madla z broušeného niklu. Nadčasově jednoduché a přímočaré tvary jsou změkčovány skrze zakulacené rohy, které dodají vaší koupelně na útulnosti.

V této sérii naleznete nástěnná umyvadla a umývátka, klozety a koupelnový nábytek.


Další články

16.1.2020 Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla a koupelnový nábytek.
Čti dále
23.10.2019 Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.
Čti dále
22.10.2019 Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta série Oval, Niki, Plaza, Retro, Via, Kera

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Oval, Niki, Plaza, Retro, Via a Kera.
Čti dále