Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.

Mio-N

Série Mio-N je spíše evolucí, která přejímá zásadní prvky oblíbené série Mio a dále je vylepšuje. Jednoduchý design je doplněn o chytrá řešení v podobě šikovného mechanizmu otevírání skříněk Push to Open nebo vysoce kvalitních celovýsuvných pojezdů Hettich s možností 3D regulace.

V této sérii naleznete nástěnná umyvadla, klozety, bidety, umyvadlové baterie a koupelnový nábytek.


Lyra Plus Viva

Nová série Lyra Plus Viva se vyznačuje sněhově bílou lesklou barvou keramiky a koupelnového nábytku, která je doplněna o zajímavý vizuální prvek v podobě madla z broušeného niklu. Nadčasově jednoduché a přímočaré tvary jsou změkčovány skrze zakulacené rohy, které dodají vaší koupelně na útulnosti.

V této sérii naleznete nástěnná umyvadla a umývátka, klozety a koupelnový nábytek.


Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále
29.6.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.
Čti dále