Kaldewei

Kompletní nabídka umyvadel, smaltovaných ocelových van a sprchových vaniček Kaldewei. Nabízíme produkty žádaných sérií Arrondo, Asymmetric Duo, Centro Duo, Cono, Conoflat, Duschplan, Plaza, Puro, Rondo, Saniform, Saniform Plus, Scona, Silenio, Superplan, Vaio, Xetis, Zirkon a další. Německá společnost KALDEWEI se již od roku 1918 věnuje spojení oceli a smaltu. Díky své mnohaleté praxi nabízí prvotřídní a trvanlivé produkty, které zaručují jedinečnou kvalitu a odolnost. Díky svému unikátnímu smaltu vlastní receptury jsou všechny vany a vaničky odolné proti otěru i poškrábaní. Smaltové vany a vaničky značky Kaldewei jsou vyráběny tou nejmodernější technologií za použití smaltované oceli o tloušťce 3,5 mm. Kaldewei poskytuje na svoji smaltovanou ocel vysoce nadstandardní záruku 30 letVířivé vany Kaldewei dodáváme na objednávku.


KALDEWEI smaltovaná ocel a její přednosti

Smaltovaná ocel používaná společností Kaldewei v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení.

Trvanlivost, kvalita zpracování a design jsou ve světě výroby sanitárního vybavení neměnné konstanty, které se snaží všichni výrobci sanitárního vybavení zahrnout do svých firemních hodnot. Společnost Kaldewei přistupuje k těmto hodnotám skrze tvorbu svých výrobků ze smaltované oceli. Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.

Smaltovaná ocel Kaldewei vzniká v podnikových tavících pecích v Ahlenu v Německu dle vlastní receptury. Tímto se stává Kaldewei jediným výrobcem na světě, který kontroluje celý proces vzniku výrobku od jeho tvarování z hrubostěnné oceli až po přípravu smaltovací skleněné směsí a konečnou aplikaci smaltu na ocelový základ. Léty prověřená a stále vylepšovaná receptura tohoto procesu zajišťuje kvalitní výsledky prověřené letitou letitými zkušenostmi.


Odolnost vůči žáru

Hořící či žhnoucí předměty nezanechávají žádná spálená místa ani kouřové stopy.


Odolnost vůči poškrábání a nárazu

Díky své tvrdosti, která je výrazně větší než u akrylátu, je smaltovaná ocel KALDEWEI obzvláště odolná.


Nenáročnost na údržbu a hygieničnost

Na povrchu smaltované oceli KALDEWEI s tvrdostí skla neulpívají žádné nečistoty či bakterie. Díky tomu je tento materiál vysoce hygienický a lze jej snadno čistit.

 


Odolnost vůči UV záření

Díky jedinečnému materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI povrch našich výrobků nebledne, nežloutne a je stálobarevný.


100% udržitelnost

Koupelnové výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI obsahují přírodní suroviny – sklo a ocel, které lze ze 100 % recyklovat.


Odolnost vůči chemikáliím

Smaltovaná ocel KALDEWEI je mimořádně odolná vůči běžným domácím čisticím prostředkům, kosmetickým přípravkům a přísadám do koupele.

Další kategorie Kaldewei

Série značky Kaldewei