kielle

Značka kielle je evropskou značkou, jež se nových výzev rozhodně nebojí. Je tady, aby dokázala, že i vaše koupelna může mít parametry luxusních lázní. Ukazuje všem, že i kuchyňské vybavení může být elegantní a praktické.

Zakladatelé značky kielle čerpali ze svých mnohaletých zkušeností v oboru sanitární techniky a pečlivě vybrali to nejlepší, co trh nabízí. Díky tomu v nabídce kielle najdete inovativní praktické produkty s líbivým designem a atraktivní cenou.

Můžete si vybrat ze široké škály vodovodních baterií, van, sprch, koupelnových doplňků, ovládacích tlačítek nebo toalet. Nechybí ani praktický instalační modul pro závěsné toalety?


Kvalita na prvním místě

Kombinace kvalitních materiálů, precizního zpracování a inovativních technologií zajišťuje produktům kielle vysokou odolnost, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Ruční sprchy a sprchové sety se mohou pochlubit několika praktickými funkcemi, mezi nimiž nechybí relaxační nebo masážní proudy vody. Oblíbený je také proud vody připomínající příjemný letní deštík, který vám zlepší náladu a uvolní vaše smysly.

Vybrané modely umyvadel, toalet a van kielle si můžete zvolit i s antibakteriální povrchovou úpravou, která zvýší hygienický komfort a usnadní vám úklid. Tuto vrstvu můžete najít i u vybraných modelů ovládacích tlačítek Gemini.

Na všechny produkty kielle se můžete spolehnout teď i za dlouhá léta. A to oceníte nejenom ve své koupelně, ale také v kuchyni.


Další kategorie kielle

Série značky kielle