Kludi

Značka Kludi založená v roce 1926 v Německu pomáhá posouvat standardy v odvětví kuchyňských a koupelnových armatur a baterií. Hlavním designerem firmy je od roku 2000 Michael Stein, který se snaží o sloučení formy a funkčnosti. Tímto postupem dává vzniknout moderním kuchyňským, koupelnovým nebo sprchovým bateriím ve venkovském, klasickém, puristickém či organickém stylu.

Emocionální a zároveň zodpovědné zacházení s vodními zdroji je jednou z priorit společnosti Kludi. Maximální požitek z využívání výrobků a zároveň jejich šetrnost k životnímu prostředí je dána unikátními technickými řešeními, která se skrývají v každé baterii. Moderní postupy výroby spojené s pečlivým výběrem materiálu dávají vzniknout výrobkům, které slaví úspěch po celém světě. Díky svému působení na globálním trhu je možné se setkat se špičkovými produkty Kludi takřka kdekoliv.

Na našich stránkách najdete výrobky společnosti Kludi, rozdělené do kategorií Vodovodní baterie, Sprchy, Dřezové baterie, Koupelnové doplňky a Sifony a odtoky.

Další kategorie Kludi

Série značky Kludi

E2
M2
MIX
MX