Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.

Individuální řešení nábytku nahrává kreativitě

 

Nosnou myšlenkou série Smyle je modularita a s ní spjatá kombinovatelnost. Designéři mohou zařízení kombinovat a přizpůsobovat dle přání zákazníka. Největší variabilitu nabízejí boční skříňky, které lze mezi sebou kombinovat různými způsoby, i do výšky.

Skříňky současně poskytují možnost otevřeného i uzavřeného úložného prostoru, což podporuje velkou škálu kreativních řešení. Vznikají tak vysoce individuální návrhy koupelen dle přání zákazníků.

Doplněním umyvadlové skříňky o boční rozšíříte úložný prostor na drobnosti, které potřebujete mít po ruce.

Elegantní skleněná vrchní deska jí dodává výjimečnost a zároveň chrání povrch před poškrábáním. Sklo je stejné barvy jako nábytek. V případě dřevěného dekoru ořech hickory je stejně jako u madla v barvě láva.

Středně vysoká skříňka má přichystaná další překvapení v podobě skleněných polic a praktického zrcadla na vnitřní straně dvířek.


Moderní a snadno omyvatelná toaleta

 

Závěsné toalety a bidety série Smyle jsou ztělesněním moderního koupelnového designu. Hranatý tvar WC Smyle Square perfektně ladí s hranatým tvarem umyvadel Smyle Square.

Čištění je velice snadné – zevnitř díky Rimfree technologii bez splachovacího okraje a zvenčí díky uzavřenému, hladkému tvaru keramiky. Do malých koupelen a toalet pro hosty je určeno zkrácené WC, které méně zasahuje do prostoru.

Geberit nabízí WC sedátka v tenkém provedení, a to buď v sendvičovém tvaru, nebo s lehce přesahujícím krytem.

Aby byla zajištěna perfektní hygiena, lze sedátka snadno vyjmout a vyčistit pomocí rychloupínacích závěsů QuickRelease a po vyčištění opět stejně jednoduše nasadit zpět.


Gebrit Smyle - spokojený úsměv na tváři

 

Minimalistický a variabilní systém zásuvek

Systém zásuvek se vyznačuje štíhlým designem, ale zároveň nabízí optimální uspořádání vnitřních úložných prostor. Zásuvky je možné flexibilně doplnit přihrádkami v tvaru T nebo H v lávové barvě.

Pro každou, i malou koupelnu

Koupelna pro velkou rodinu, hosty nebo oáza klidu jen pro vás? Efektivní využití prostoru a všudypřítomný pořádek jsou prioritou všech našich koupelen.


Rozmanitost ve všech směrech

Velké, nebo malé, dvojité i klasické až do šířky 120 cm, s otvorem pro baterii, nebo bez něj. Výběr mezi organickým kulatým a moderním hranatým designem. Vyberte si umyvadlo, které přesně odpovídá Vašim potřebám a rozměrům Vaší koupelny.

Velkou kreativní svobodu přinášejí i středně vysoké a boční skříňky, které nabízejí možnost spojení na vysokou skřínku, a to s uzavřeným nebo otevřeným spodním úložným prostorem. S Geberit Smyle lze kombinací několika inteligentně navržených produktů vytvořit širokou škálu koupelen.


Dotvořte si koupelnu dle vlastních představ

Široká nabídka funkčního příslušenství dává možnost vyhrát se i s koupelnou tak, aby vyhovovala především vašim každodenním potřebám. Smyle jde prakticky kombinovat s nástěnnou magnetickou tabulí s flexibilně přemístitelnými boxy, nebo s držáky na ručníky v zaobleném nebo hranatém tvaru, které je možné umístit na boční stranu nábytku, blízko k umyvadlu. Šikovným prvkem je také nástěnná polička se třemi háčky na ručníky.

Další články

23.4.2021 Novaservis Metalia 58 - více než očekáváte

Novaservis Metalia 58 - více než očekáváte

Nová designová řada vodovodních baterií Metalia 58 vyrobená v České republice nabízí inovativní řešení, umožňuje uživatelům větší komfort obsluhy, šetří náklady a vodu.
Čti dále
1.3.2021 Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup a my jsme u toho. Nyní si můžete své zboží nechat doručit na až 1250 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále
5.2.2021 Napouštěcí ventily nové generace

Napouštěcí ventily nové generace

Český výrobce sanitární techniky Alcaplast přichází na trh se zbrusu novou řadou napouštěcích ventilů, které Vám zajistí nejrychlejší napouštění na trhu, navíc s prodlouženou zárukou 6 let! Ventily jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu - mají nižší uhlíkovou stopu.
Čti dále