Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.

Individuální řešení nábytku nahrává kreativitě

 

Nosnou myšlenkou série Smyle je modularita a s ní spjatá kombinovatelnost. Designéři mohou zařízení kombinovat a přizpůsobovat dle přání zákazníka. Největší variabilitu nabízejí boční skříňky, které lze mezi sebou kombinovat různými způsoby, i do výšky.

Skříňky současně poskytují možnost otevřeného i uzavřeného úložného prostoru, což podporuje velkou škálu kreativních řešení. Vznikají tak vysoce individuální návrhy koupelen dle přání zákazníků.

Doplněním umyvadlové skříňky o boční rozšíříte úložný prostor na drobnosti, které potřebujete mít po ruce.

Elegantní skleněná vrchní deska jí dodává výjimečnost a zároveň chrání povrch před poškrábáním. Sklo je stejné barvy jako nábytek. V případě dřevěného dekoru ořech hickory je stejně jako u madla v barvě láva.

Středně vysoká skříňka má přichystaná další překvapení v podobě skleněných polic a praktického zrcadla na vnitřní straně dvířek.


Moderní a snadno omyvatelná toaleta

 

Závěsné toalety a bidety série Smyle jsou ztělesněním moderního koupelnového designu. Hranatý tvar WC Smyle Square perfektně ladí s hranatým tvarem umyvadel Smyle Square.

Čištění je velice snadné – zevnitř díky Rimfree technologii bez splachovacího okraje a zvenčí díky uzavřenému, hladkému tvaru keramiky. Do malých koupelen a toalet pro hosty je určeno zkrácené WC, které méně zasahuje do prostoru.

Geberit nabízí WC sedátka v tenkém provedení, a to buď v sendvičovém tvaru, nebo s lehce přesahujícím krytem.

Aby byla zajištěna perfektní hygiena, lze sedátka snadno vyjmout a vyčistit pomocí rychloupínacích závěsů QuickRelease a po vyčištění opět stejně jednoduše nasadit zpět.


Gebrit Smyle - spokojený úsměv na tváři

 

Minimalistický a variabilní systém zásuvek

Systém zásuvek se vyznačuje štíhlým designem, ale zároveň nabízí optimální uspořádání vnitřních úložných prostor. Zásuvky je možné flexibilně doplnit přihrádkami v tvaru T nebo H v lávové barvě.

Pro každou, i malou koupelnu

Koupelna pro velkou rodinu, hosty nebo oáza klidu jen pro vás? Efektivní využití prostoru a všudypřítomný pořádek jsou prioritou všech našich koupelen.


Rozmanitost ve všech směrech

Velké, nebo malé, dvojité i klasické až do šířky 120 cm, s otvorem pro baterii, nebo bez něj. Výběr mezi organickým kulatým a moderním hranatým designem. Vyberte si umyvadlo, které přesně odpovídá Vašim potřebám a rozměrům Vaší koupelny.

Velkou kreativní svobodu přinášejí i středně vysoké a boční skříňky, které nabízejí možnost spojení na vysokou skřínku, a to s uzavřeným nebo otevřeným spodním úložným prostorem. S Geberit Smyle lze kombinací několika inteligentně navržených produktů vytvořit širokou škálu koupelen.


Dotvořte si koupelnu dle vlastních představ

Široká nabídka funkčního příslušenství dává možnost vyhrát se i s koupelnou tak, aby vyhovovala především vašim každodenním potřebám. Smyle jde prakticky kombinovat s nástěnnou magnetickou tabulí s flexibilně přemístitelnými boxy, nebo s držáky na ručníky v zaobleném nebo hranatém tvaru, které je možné umístit na boční stranu nábytku, blízko k umyvadlu. Šikovným prvkem je také nástěnná polička se třemi háčky na ručníky.

Další články

19.1.2022 Ravak Puri - Jasná řeč jednoduchých tvarů

Ravak Puri - Jasná řeč jednoduchých tvarů

Ravak, český výrobce vodovodních baterií vám přináší exkluzivní sérii Puri, která vás okouzlí svými jednoduchými liniemi. O mimořádnou hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí se pak postará celá řada neotřelých řešení, které oceníte každý den.
Čti dále
13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále