Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.

Individuální řešení nábytku nahrává kreativitě

 

Nosnou myšlenkou série Smyle je modularita a s ní spjatá kombinovatelnost. Designéři mohou zařízení kombinovat a přizpůsobovat dle přání zákazníka. Největší variabilitu nabízejí boční skříňky, které lze mezi sebou kombinovat různými způsoby, i do výšky.

Skříňky současně poskytují možnost otevřeného i uzavřeného úložného prostoru, což podporuje velkou škálu kreativních řešení. Vznikají tak vysoce individuální návrhy koupelen dle přání zákazníků.

Doplněním umyvadlové skříňky o boční rozšíříte úložný prostor na drobnosti, které potřebujete mít po ruce.

Elegantní skleněná vrchní deska jí dodává výjimečnost a zároveň chrání povrch před poškrábáním. Sklo je stejné barvy jako nábytek. V případě dřevěného dekoru ořech hickory je stejně jako u madla v barvě láva.

Středně vysoká skříňka má přichystaná další překvapení v podobě skleněných polic a praktického zrcadla na vnitřní straně dvířek.


Moderní a snadno omyvatelná toaleta

 

Závěsné toalety a bidety série Smyle jsou ztělesněním moderního koupelnového designu. Hranatý tvar WC Smyle Square perfektně ladí s hranatým tvarem umyvadel Smyle Square.

Čištění je velice snadné – zevnitř díky Rimfree technologii bez splachovacího okraje a zvenčí díky uzavřenému, hladkému tvaru keramiky. Do malých koupelen a toalet pro hosty je určeno zkrácené WC, které méně zasahuje do prostoru.

Geberit nabízí WC sedátka v tenkém provedení, a to buď v sendvičovém tvaru, nebo s lehce přesahujícím krytem.

Aby byla zajištěna perfektní hygiena, lze sedátka snadno vyjmout a vyčistit pomocí rychloupínacích závěsů QuickRelease a po vyčištění opět stejně jednoduše nasadit zpět.


Gebrit Smyle - spokojený úsměv na tváři

 

Minimalistický a variabilní systém zásuvek

Systém zásuvek se vyznačuje štíhlým designem, ale zároveň nabízí optimální uspořádání vnitřních úložných prostor. Zásuvky je možné flexibilně doplnit přihrádkami v tvaru T nebo H v lávové barvě.

Pro každou, i malou koupelnu

Koupelna pro velkou rodinu, hosty nebo oáza klidu jen pro vás? Efektivní využití prostoru a všudypřítomný pořádek jsou prioritou všech našich koupelen.


Rozmanitost ve všech směrech

Velké, nebo malé, dvojité i klasické až do šířky 120 cm, s otvorem pro baterii, nebo bez něj. Výběr mezi organickým kulatým a moderním hranatým designem. Vyberte si umyvadlo, které přesně odpovídá Vašim potřebám a rozměrům Vaší koupelny.

Velkou kreativní svobodu přinášejí i středně vysoké a boční skříňky, které nabízejí možnost spojení na vysokou skřínku, a to s uzavřeným nebo otevřeným spodním úložným prostorem. S Geberit Smyle lze kombinací několika inteligentně navržených produktů vytvořit širokou škálu koupelen.


Dotvořte si koupelnu dle vlastních představ

Široká nabídka funkčního příslušenství dává možnost vyhrát se i s koupelnou tak, aby vyhovovala především vašim každodenním potřebám. Smyle jde prakticky kombinovat s nástěnnou magnetickou tabulí s flexibilně přemístitelnými boxy, nebo s držáky na ručníky v zaobleném nebo hranatém tvaru, které je možné umístit na boční stranu nábytku, blízko k umyvadlu. Šikovným prvkem je také nástěnná polička se třemi háčky na ručníky.

Další články

22.8.2023 Akční WC sety

Akční WC sety

Stavíte či renovujete svou nemovitost a chtěli byste si dopřát moderní závěsné WC, ale nevíte jaké komponenty použít? Nezoufejte, tuto nepříjemnost jsme vyřešili za Vás. Vybírejte z naší akční nabídky odladěných WC setů, které již zahrnují všechny potřebné komponenty k instalaci.
Čti dále
21.8.2023 „Nakupte – Vyhrajte“ – soutež o hodnotné ceny se značkou Geberit

„Nakupte – Vyhrajte“ – soutež o hodnotné ceny se značkou Geberit

„Nakupte – Vyhrajte“. Nyní k zakoupené a zaregistrované kompletní toaletě Geberit AquaClean, získáte možnost zapojit se do unikátní soutěže o hodnotné ceny výrobce Geberit.
Čti dále
9.8.2023 Novinka - vylepšená verze sprchového žlabu HL531

Novinka - vylepšená verze sprchového žlabu HL531

Známý a osvědčený sprchový žlab HL531 se v roce 2023 dodává v nové a vylepšené verzi s označením HL531Prblue. Kromě technických vylepšení, jako je například unikátní hybridní systém zachycení zápachu Primus blue, je sprchový žlábek nově k dispozici také ve 3 barevných provedeních.
Čti dále