Vážení zákazníci, oslavte s námi měsíc zamilovaných s dodatečnými slevami na celý nákup. Vyberte si z široké palety produktů, nakupujte a navíc ušetřete. S našimi slevovými kódy můžete uplatňovat dodatečnou slevu až 10 % už jen do 31. května. Více info ZDE. + při nákupu nad 2000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA. POZOR: Inventura skladu České Budějovice 23. 5. - 28. 5. 2024.

Koupelnový set – Villeroy & Boch Oberon obdélníková vana 180x80 cm, bílá + Hansgrohe Logis vanová baterie + sprchová souprava 1jet + odpadová a přepadová souprava

akce
75% z 128 hodnocení
  
Koupelnový set – Villeroy & Boch Oberon obdélníková vana 180x80 cm, bílá + Hansgrohe Logis vanová baterie + sprchová souprava 1jet + odpadová a přepadová souprava

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
Zboží ze stejné kategorie:
 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
UBQ180OBE2V-01 V03 / UBQ180OBE2V-01V03
Záruka:
24
Dostupnost:
obvykle 10 prac. dní

Nevíte si rady při výběru koupelnové vany a potřebných doplňků? Vyřešili jsme to zas Vás! Přinášíme Vám výhodný koupelnový set složený z obdélníkové koupelnové vany Villeroy & Boch Oberon, nástěnné vanové baterie Hansgrohe Logis, sprchové soupravy Hansgrohe Croma Select E a odpadové a přepadové soupravy Hansgrohe Flexaplus S.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

55 361 Kč

19 900 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Přinášíme vám výhodný koupelnový set složený z:

  • UBQ180OBE2V-01 - Koupací obdélníková vana Villeroy & Boch Oberon Solo
  • 71400000 - Páková vanová baterie Hansgrohe Logis V
  • 26412400 - Sprchová souprava Hansgrohe Croma Select E
  • 58185000 - Hansgrohe Flexaplus Vrchní sada
  • 58141180 - Hansgrohe Flexaplus Základní těleso pro vrchní sadu s odtokovou a přepadovou soupravou pro speciální vany

Koupací vana Villeroy & Boch Oberon Solo

Vana série Oberon Solo je skvostná kombinace přímých linek a zakřivených oválných tvarů. Díky nadčasovému designu bude ladit s většinou stylů. Zaoblené okraje vany Vám poskytnou oporu hlavy, když si budete chtít lehnout a relaxovat. Přepad lze umístit ve třech různých pozicích. Vana se hodí i do menší koupelny, lze instalovat ke zdi nebo pod okno.

Koupací vana Oberon Solo o rozměrech 180 x 80 x 47 cm pojme až 175 l vody (vč. 1 osoby). Vana je vyrobena z unikátního Quarylu®, jedná se o syntetický materiál vyvinutý firmou Villeroy & Boch, který vznikl kombinací křemene a vysoce kvalitní akrylátové pryskyřice. Výrobky z tohoto materiálu si dlouhodobě zachovávají svůj tvar, nekřiví se ani nepraskají. Quaryl má oproti plechové vaně nespornou výhodu v tom, že je pocitově vždy teplý a rychle se ohřívá, takže vana nestudí, a navíc díky výborným tepelně izolačním vlastnostem udrží vodu dlouho teplou a není třeba ji během koupele dopouštět. Quaryl je probarvený a neporézní, díky čemuž si výrobky po léta uchovávají barvu a lesk. Neporézní povrch zabraňuje ulpívání špíny, mýdla, bakterií a vodního kamene, což výrazně snižuje požadavky na údržbu vany. Ve výjimečných případech se mohou na výrobcích objevit minimální nečistoty, což je pro tento materiál charakteristické, protože se vyrábí částečně z minerálních surovin. Doporučujeme pouze setřít vlhkým hadříkem nebo houbou za použití neabrazivního čisticího prostředku. Součástí dodávky je i souprava vanových podpěr sloužící pro přesné uložení vany na podklad.

Páková vanová baterie Hansgrohe Logis V

Vanová a sprchová jednopáková baterie s uzavřenou pákou o rozměrech 18,7 x 11,6 x 19,4 cm je ošetřena chromovanou povrchovou úpravou. Baterie je vybavena keramickou kartuší s možností omezení maximální teploty vody a zabezpečena proti zpětnému nasátí vody. Pod ovládací pákou se nachází automatický přepínač režimů sprcha/vana. Baterie je vybavena technologií AirPower, díky které přisává vzduch a mísí jej s vodou, kdy na jeden litr vody připadnou cca tři litry vzduchu. Vzduchem obohacená voda dělá plnější, lehčí a měkčí kapky, což vede k výrazně smyslnějšímu prožitku během sprchování a značné úspoře vody. Průtoková kapacita u napouštění vany činí 20 l/min a u ruční sprchy 17 l/min při tlaku 3 Bar.

Sprchová souprava Hansgrohe Croma Select E

Sprchová souprava obsahuje ruční sprchu Hansgrohe Chroma Select E, nástěnný držák ruční sprchy Hansgrohe Porter S a kvalitní umělohmotnou hadici s kovovým vzhledem Hansgrohe Isiflex o délce 160 cm, která je odolná proti zomení. Všechny součásti soupravy nesou chromovanou povrchovou úpravu.

Ruční sprcha s hlavicí o průměru 11 cm je opatřena chromovanou povrchovou úpravou. Sprcha umožňuje maximální průtok 16 l/min při tlaku 3 bar. Údržbu hlavice ruční sprchy usnadní technologie Hansgrohe QuickClean, která umožňuje odstranění vodního kamene pouhým přetřením trysek.

Odpadová a vypouštěcí souprava hansgrohe Flexaplus S

Prodloužená vanová vypouštěcí a přepadová souprava o délce 87 cm je vytvořena z kombinace vysoko pevnostního plastu a kovu. K ovládání uzávěrky odpadu dochází skrze bowdenové táhlo, které je napojené na ovládací kolečko u přepadu. Součástí soupravy je zápachová uzávěrka.

Hansgrohe Flexaplus Vrchní sada

Vrchní sada obsahuje montážní příslušenství, tedy rozetu a odtokovou zátku s chromovanou povrchovou úpravou.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Koupelnový set – Villeroy & Boch Oberon obdélníková vana 180x80 cm, bílá + Hansgrohe Logis vanová baterie + sprchová souprava 1jet + odpadová a přepadová souprava ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!