Kupte WC Duravit a dostaňte HygieneGlaze ZDARMA

Využijte této časově omezené nabídky, kdy za cenu obyčejného WC dostanete model s inovativní keramickou glazurou HygieneGlaze s 99,9% antibakteriální účinností. Neváhejte, akce platí do 31. 12. 2020.

Akce platí pro tato WC:

  • 2529092000Duravit Me by Starck závěsné WC 37x57 cm, Rimless, HygieneGlaze, bílá
  • 2530092000Duravit Me by Starck závěsné WC Compact 37x48 cm, Rimless, HygieneGlaze, bílá
  • 2527092000Duravit Starck 3 závěsné WC 36x54 cm, Rimless, HygieneGlaze, bílá
  • 25700920002Duravit D-Code závěsné WC 35,5x54,5 cm, Rimless, HygieneGlaze, bílá
  • 25350920002Duravit D-Code závěsný klozet 35,5x54,5 cm, HygieneGlaze, bílá
  • 22110920002Duravit D-Code závěsné WC Compact, 35x48 cm, HygieneGlaze, bílá

Trvání akce:

Akce platí při nákupu vybraných WC do 31. 12. 2020.

Více hygieny na WC

Žádná povrchová, nýbrž do keramické glazury integrovaná a do keramiky trvale vytvrzená vrstva HygieneGlaze poskytuje trvalou a téměř neomezenou ochranu.

Institut pro hygienu a veřejné zdraví univerzity v Bonnu potvrzuje účinnost HygieneGlaze se stupněm 99,9 % – doposud jen zřídka dosažená úroveň. Antibakteriální, trvanlivá, bezpečná: Vrstvou HygieneGlaze se Duravit zasadil o nový hygienický standard v koupelně.

HygieneGlaze - nový standard v hygieně

HygieneGlaze nastavuje bezprecedentní hygienický standard pro toalety a pisoáry. Za tímto účelem byla vyvinuta inovativní keramická glazura HygieneGlaze, která má nyní nový vzorec: nová HygieneGlaze, která je vpalována do keramiky během procesu vypalování, je obzvláště efektivní a působí velmi rychle.

Vysoké hygienické požadavky jsou vyžadovány na pracovišti, ve sportovních zařízeních nebo letištích, ve veřejných i poloveřejných budovách. Proto jsou vhodným prostředkem příslušné koncepce budovy. Povědomí o otázkách hygieny se však nezvýšilo jen ve veřejných prostorách, ale také v soukromé sféře.

Jak to funguje?

Optimalizovaný vzorec HygieneGlaze obsahuje novou kombinaci kovových iontů a dalších účinných látek, která je zvláště účinná při blokování růstu bakterií, jakou je například E. coli. HygieneGlaze, která je zapečena do keramiky a prochází od vnitřní části až po okraj toalety nebo pisoáru, je účinná v oblastech, obzvláště náchylných k hromadění bakterií a choroboplodných zárodků.

Ve srovnání s keramikou se standardními povrchovými glazurami, inhibuje HygieneGlaze 99,9 procent růstu bakterií během 24 hodin. Účinnost antibakteriálních vlastností HygieneGlaze byla vědecky prokázána hygienickými a mikrobiologickými testy, provedenými Ústavem pro hygienu a veřejné zdraví na univerzitě v Bonnu: speciální glazura ničí bakterie a mikroby.

Již po šesti hodinách je inhibováno 90% bakterií (např.E. coli) a po 24 hodinách je zastaven růst 99,9% bakterií, což je bezprecedentní úroveň. V porovnání s konvenčními glazurami, zastavuje HygieneGlaze růst bakterií (např. Escherichia coli).

Další články

12.11.2020 Nové kolekce vodovodních baterií Roca

Nové kolekce vodovodních baterií Roca

Počátky španělské rodinné firmy Roca se datují do roku 1930. Vodovodní baterie této značky dnes patří mezi nejkvalitnější a nejžádanější v tomto segmentu, jsou vybaveny celou řadou patentovaných technologií a vyvážejí se do celého světa. Pojďte si s námi prohlédnout jednotlivé kolekce vodovodních baterií z naší nabídky.
Čti dále
19.10.2020 Nové série Ravak Comfort a Balance

Nové série Ravak Comfort a Balance

Pokud se snažíte nalézt ideální rovnováhu mezi uživatelským komfortem, vizuální kvalitou a do toho všeho musíte ještě zohledňovat rozměry vaší koupelny, pak jsou tady pro vás koupelnové série Ravak Comfort a Balance.
Čti dále
15.10.2020 Nové kolekce vodovodních baterií Jika

Nové kolekce vodovodních baterií Jika

Tradiční česká značka koupelen Jika dlouhodobě nabízí širokou škálu ucelených koupelnových sérií, včetně vodovodních baterií. Od podzimu je možné vybírat i ze čtyř novinkových kolekcí baterií. Všechny splňují požadavky moderní doby, ať už se jedná o design, šetrné zacházení s vodou nebo funkční variabilitu.
Čti dále