i Karanténa: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Laufen Pro S zápustné umyvadlo 49x36x17 cm, s otvorem pro baterii, bílé

0 hodnocení
  
Laufen Pro S zápustné umyvadlo 49x36x17 cm, s otvorem pro baterii, bílé

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 38%Ušetříte
3 355 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H8119664001041 / 8.1196.6.400.104.1
EAN:
4014804453036
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 5 prac. dní

Zápustné umyvadlo s otvorem pro baterii, bez přepadu, rozměry 49x36x17 cm, materiál sanitární keramika, bílá povrchová úprava. Skříňka pod umyvadlo, pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

8 828 Kč

5 473 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Série koupelnové keramiky a nábytku Laufen Pro S je rozšířením úspěšné řady Laufen Pro. Tuto série navrhl pro společnost Laufen švýcarský designér Peter Wirz. Pod jeho vlivem došlo k rozvinutí celého konceptu. Výrobky dostaly elegantní a jemný svéráz, díky zúžené siluetě a jasným obloukům. Prémiová řada, která zůstává cenově dostupná, nabízí elegantní tvary podtrhující užitnou hodnotu této koupelnové keramiky a nábytku.

Vestavné umyvadlo Laufen Pro S v bílé barevné variantě působí elegantním a jednoduchým dojmem. Komfort užívání zvyšují zaoblené hrany a rohy, díky kterým působí umyvadlo příjemným dojmem. Svými rozměry 49 x 36 x 17 cm poskytne dostatek prostoru pro každodenní užívání, čímž se stane nepostradatelnou součástí vaší koupelny. Umyvadlo je vyrobeno ze sanitární keramiky té nejvyšší kvality, která je pro nabytí dokonalé formy tvarovaná broušením. Pro uložení baterie disponuje umyvadlo otvorem ve středové části.

Skříňka pod umyvadlo, pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 49 x 36 x 17 cm
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevná varianta: bílá
  • Otvor pro baterii: ano

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Laufen Pro S zápustné umyvadlo 49x36x17 cm, s otvorem pro baterii, bílé ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!