Laufen Lua - Nadčasová novinka

Vážení zákazníci, představujeme Vám nadčasovou řadu výrobků Laufen Lua, kterou nově naleznete na našem e-shopu.

Všestranná a nadčasová, taková je nová koupelová kolekce výrobků Laufen Lua. Za návrhem kolekce stojí známý architekt Toan Nguyen. Čistý design výrobků a jejich přímočaré křivky skvěle zapadnou jak do domácností, tak i do veřejných prostor. Výrobky kolekce Lua jsou navrženy tak, aby spolu dokonale ladily a jejich vzájemná kombinace zajistila nestárnoucí vzhled koupelny.

Toaletu, vanu nebo baterii k umyvadlu? To a mnohé další můžete vybírat z naší široké nabídky obsahující všechny výrobky řady Laufen Lua.Další články

10.3.2023 Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní závěsné wc kielle vybavené rimless technologií a sedátkem s pozvolným sklápěním je perfektní kousek sanitárního vybavení sám o sobě. My jsme jej navíc doplnili o ověřený podomítkový modul, a tak vám můžeme představit vyladěný set kielle + Geberit.
Čti dále
9.5.2022 Domácí wellness koupelna

Domácí wellness koupelna

Na chvíli vypnout, uvolnit se, a čerpat novou energii? Dnešní doba nabízí spoustu možností a vy si tak nemusíte wellness nutně dopřávat jen mimo domov. Níže naleznete typy, jak proměnit vaši koupelnu v domácí wellness a vytvořit si tak vlastní oázu klidu a relaxace.
Čti dále
2.5.2022 Koupelnové trendy 2022

Koupelnové trendy 2022

Plánujete rekonstrukci či budujete novou koupelnu a stále nevíte, jak koupelnu zařídit? Jako inspiraci můžete čerpat koupelnové trendy, které uvedli interiéroví architekti a designéři pro letošní rok.
Čti dále