Laufen Lua - Nadčasová novinka

Vážení zákazníci, představujeme Vám nadčasovou řadu výrobků Laufen Lua, kterou nově naleznete na našem e-shopu.

Všestranná a nadčasová, taková je nová koupelová kolekce výrobků Laufen Lua. Za návrhem kolekce stojí známý architekt Toan Nguyen. Čistý design výrobků a jejich přímočaré křivky skvěle zapadnou jak do domácností, tak i do veřejných prostor. Výrobky kolekce Lua jsou navrženy tak, aby spolu dokonale ladily a jejich vzájemná kombinace zajistila nestárnoucí vzhled koupelny.

Toaletu, vanu nebo baterii k umyvadlu? To a mnohé další můžete vybírat z naší široké nabídky obsahující všechny výrobky řady Laufen Lua.Další články

17. 5. 2023
Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Přišla Vám do Z-boxu zásilka na dobírku? Nevíte si rady s jejím uhrazením? Připravili jsme pro Vás krátký článek, ve kterém Vám poradíme, jak zásilku rychle a pohodlně uhradit.
Čti dále

3. 5. 2023
Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Představujeme Vám řadu vodovodních baterií Novaservis Metalia. Kvalitní, designové a úsporné baterie vyrobené v České republice jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti. Inovativní technologie baterií Metalia zaručují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu i peněženku.
Čti dále

10. 3. 2023
Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní závěsné wc kielle vybavené rimless technologií a sedátkem s pozvolným sklápěním je perfektní kousek sanitárního vybavení sám o sobě. My jsme jej navíc doplnili o ověřený podomítkový modul, a tak vám můžeme představit vyladěný set kielle + Geberit.
Čti dále