i UPOZORNĚNÍ: Vstup na pobočku je možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Laufen Pro Liberty WC invalidní závěsné, bílá

0 hodnocení
  
Laufen Pro Liberty WC invalidní závěsné, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 38%Ušetříte
4 682 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H8209540000001 / 8.2095.4.000.000.1
EAN:
4014804730717
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 5 prac. dní

Závěsný klozet vhodný pro hendikepované, hluboké splachování, rozměry 70x36x35 cm, váha 23,6 Kg, materiál sanitární keramika, povrchová úprava bílá. Poklop a sedátko nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

12 321 Kč

7 639 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Koupelnová keramika a nábytek řady Laufen Pro vznikly pod taktovkou designera Petera Wirze ze švýcarského designového studia Vetica. Produkty této série se vyznačují mimořádnou kvalitou zpracování, minimalistickou formou, ideální funkčností a příznivou cenou. Poselstvím této série je snaha o zpřístupnění kvalitního designu. Formální čistota výrobků působí přívětivě díky zaobleným hranám, díky těmto vlastnostem se řada Laufen Pro hodí do většiny moderních koupelen.

Závěsný klozet Laufen Pro ze sanitární keramiky o váze 23,6 Kg a rozměrech 70 x 36 x 35 cm je opatřen bílou povrchovou úpravou. Klozet umožňuje hluboké splachování pro dokonalý oplach mísy. WC je díky svým nadstandardním rozměrům mimořádně vhodné pro hendikepované. Patentovaný rozdělovač vody optimálně vede vodu při spláchnutí pro dokonalé opláchnutí WC mísy a zároveň vodou šetří.

Poklop a sedátko nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 70 x 36 x 35 cm
  • Hmotnost: 23,6 Kg
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevná varianta: bílá

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Laufen Pro Liberty WC invalidní závěsné, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:25,6 kg