i UPOZORNĚNÍ: Vstup na pobočku je možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Laufen Pro závěsný klozet 53x36 cm, včetně sedátka s poklopem, Rimless, bílá

skladem
63% z 7 hodnocení
  
Laufen Pro závěsný klozet 53x36 cm, včetně sedátka s poklopem, Rimless, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 38%Ušetříte
3 883 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H8669570000001 / H8669570000001
EAN:
7612738909239
Záruka:
24
Dostupnost:

Závěsný klozet s hlubokým splachováním, rozměry 53x36x34 cm, váha 21,5 Kg, materiál sanitární keramika, povrchová úprava bílá, Rimless - bez splachovacího kruhu. Včetně sedátka s Laufen Pro Slim se zpomalovací mechanikou sklápění.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

10 218 Kč

6 335 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Série Laufen Pro:

Koupelnová keramika a nábytek řady Laufen Pro vznikly pod taktovkou designera Petera Wirze ze švýcarského designového studia Vetica. Produkty této série se vyznačují mimořádnou kvalitou zpracování, minimalistickou formou, ideální funkčností a příznivou cenou. Poselstvím této série je snaha o zpřístupnění kvalitního designu. Formální čistota výrobků působí přívětivě díky zaobleným hranám, díky těmto vlastnostem se řada Laufen Pro hodí do většiny moderních koupelen.

Závěsný klozet Laufen Pro ze sanitární keramiky o váze 21 Kg a rozměrech 53 x 36 x 34 cm je opatřen bílou povrchovou úpravou. Klozet umožňuje hluboké splachování pro dokonalý oplach mísy a je vybaven unikátní technologií Rimless, která díky absenci oplachového kruhu zajišťuje snadnou údržbu a perfektní hygienu pouze za pomoci hadříku bez potřeby použití čistících prostředků. Patentovaný rozdělovač vody optimálně vede vodu při spláchnutí pro dokonalé opláchnutí WC mísy a zároveň vodou šetří.

Technické údaje:

  • Rozměry: 53 x 36 x 34 cm
  • Hmotnost: 21,5 Kg
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevná varianta: bílá
  • Provedení: Rimless - bez splachovacího kruhu

Součástí dodávky je sedátko s poklopem Laufen Pro Slim v bílé barevné variantě, které disponuje komfortním systémem pozovlného sklápění.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Laufen Pro závěsný klozet 53x36 cm, včetně sedátka s poklopem, Rimless, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:23 kg