i UPOZORNĚNÍ: Vstup na pobočku je možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Laufen PRO závěsný klozet rimless compact, hluboké splachování

74% z 62 hodnocení
  
Laufen PRO závěsný klozet rimless compact, hluboké splachování

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 38%Ušetříte
3 387 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H8209650000001 / 8.2096.5.000.000.1
EAN:
7612738290610
Záruka:
5
Dostupnost:
obvykle 5 prac. dní

Závěsný klozet s hlubokým splachováním, rozměry 49x36x34 cm, váha 21 Kg, materiál sanitární keramika, povrchová úprava bílá, Rimless. Poklop a sedátko nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

8 912 Kč

5 525 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Koupelnová keramika a nábytek řady Laufen Pro vznikly pod taktovkou designera Petera Wirze ze švýcarského designového studia Vetica. Produkty této série se vyznačují mimořádnou kvalitou zpracování, minimalistickou formou, ideální funkčností a příznivou cenou. Poselstvím této série je snaha o zpřístupnění kvalitního designu. Formální čistota výrobků působí přívětivě díky zaobleným hranám, díky těmto vlastnostem se řada Laufen Pro hodí do většiny moderních koupelen.

Závěsný klozet Laufen Pro ze sanitární keramiky o váze 21 Kg a rozměrech 49 x 36 x 34 cm je opatřen bílou povrchovou úpravou. Klozet umožňuje hluboké splachování pro dokonalý oplach mísy a je vybaven unikátní technologií Rimless, která díky absenci oplachového kruhu zajišťuje snadnou údržbu a perfektní hygienu pouze za pomoci hadříku bez potřeby použití čistících prostředků. Patentovaný rozdělovač vody optimálně vede vodu při spláchnutí pro dokonalé opláchnutí WC mísy a zároveň vodou šetří.

Poklop a sedátko nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 49 x 36 x 34 cm
  • Hmotnost: 21 Kg
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevná varianta: bílá

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Laufen PRO závěsný klozet rimless compact, hluboké splachování ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:22 kg