Leifheit

Historie společnosti Leifheit se začala psát v roce 1959 v Nassau, kdy byla založena jako firma na čištění koberců. V roce 1967 se pak Leifheit rozrůstá o společnost Solingen, jež se zabývá výrobou mopů na podlahu. Již 10 let po jejím vzniku firma s dvou milionovou roční výrobou čističů na koberce vítězí na evropském trhu v tomto odvětví.

V roce 1995 hledala Leifheit místo pro novou výrobní společnost, která by lépe obsluhovala rostoucí východoevropský trh. Díky výhodným logistickým možnostem a snadné dostupnosti textilního průmyslu se pozornost soustředila na Českou republiku. V roce 2007 byla provozovna v Blatné přejmenována na Leifheit a započal proces stabilního růstu.

Společnost Leifheit se soustředí na to, aby domácí práce byly výrazně efektivnější a příjemnější. Své produkty pravidelně inovuje, přizpůsobuje aktuálním potřebám a změnám ve společnosti. Mezi oblíbené úklidové pomůcky patří vysavače a zametače, úklidové setymopy na podlahu, smetáky, čističe radiátorů či žaluzií, kbelíky, prachovky, ale také vysavače na okna, různé stěrky a praktické příslušenství. V naší nabídce pak naleznete i řadu čistící prostředky.

Další kategorie Leifheit

Série značky Leifheit