Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní závěsné wc kielle vybavené rimless technologií a sedátkem s pozvolným sklápěním je perfektní kousek sanitárního vybavení sám o sobě. My jsme jej navíc doplnili o ověřený podomítkový modul, a tak vám můžeme představit vyladěný set kielle + Geberit.

Minimalistická stylovka

Nadčasovost závěsnému WC dodává také použitý minimalistický design, který si pohrává s oblými tvary. Vizuální čistotu tohoto koupelnového prvku podporuje také bílá barva povrchů a skryté upevnění.


Chytré řešení

Toaleta nabízí rozměry 360×485 mm a hodí se tedy do malých i větších prostor. Je vybavena hlubokým splachování, přičemž je připravena na objem splachování 4/6 litrů. Závěsné WC je vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky, která se pyšní hladkými povrchy a moderní povrchovou úpravou. Třešničkou na dortu je pak technologie Rimless, která umožní dosáhnout nejvyšších hygienických standardů.


Sedátko našlapané funkcemi

Sedátko je vybaveno funkcí SoftClose, která zajišťuje jeho pomalé sklápění. Významně tak minimalizuje riziko zranění a též zajišťuje tichý režim domácnosti. Jistě oceníte také možnost snadného odejmutí sedátka, díky čemuž snadno vyčistíte povrch toalety i samotné sedátko.


Vyvážený set

Abyste si nemuseli lámat hlavu s tím, jak správně klozet kielle Gaia nainstalovat, a co vše k tomu budete potřebovat, složili jsme opravdu vyvážený set. V setu kromě klozetu a sedátka naleznete podomítkový modul Geberit Duofix Delta vhodný pro instalaci do sádrokartonu, soupravu pro kotvení do zadní stěny a izolační desku Alcadrain. S touto kompletní sadou, tvořenou jen výrobky té nejvyšší kvality, dosáhnete perfektních výsledků během instalace.

 

Další články

17. 5. 2023
Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Přišla Vám do Z-boxu zásilka na dobírku? Nevíte si rady s jejím uhrazením? Připravili jsme pro Vás krátký článek, ve kterém Vám poradíme, jak zásilku rychle a pohodlně uhradit.
Čti dále

3. 5. 2023
Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Představujeme Vám řadu vodovodních baterií Novaservis Metalia. Kvalitní, designové a úsporné baterie vyrobené v České republice jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti. Inovativní technologie baterií Metalia zaručují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu i peněženku.
Čti dále

24. 2. 2023
Laufen Lua - Nadčasová novinka

Laufen Lua - Nadčasová novinka

Vážení zákazníci, představujeme Vám nadčasovou řadu výrobků Laufen Lua, kterou nově naleznete na našem e-shopu.
Čti dále