Marplast

Od roku 1968 je Mar Plast jedničkou ve svém oboru v navrhování a výrobě dávkovačů a plastových doplňků pro hygienu ve veřejném i soukromém sektoru. Posláním společnosti je povýšit plast na ušlechtilý a privilegovaný materiál pro toto specifické odvětví průmyslového designu, a to pomocí vybraných surovin zpracovaných nejmodernějšími technologiemi.

Příslušenství a dávkovače Mar Plast vynikají svou odolností a robustností díky zvoleným materiálům. Vynikajícím zdrojem pro výrobu těchto profesionálních doplňků do veřejných koupelen je ABS plast (akrylonitril-butadien-styren), termoplastický polymer široce oceňovaný a používaný pro tvorbu předmětů, které musí splňovat přesné požadavky na lehkost a zároveň tuhostí a odolností. Mar Plast má také řešení z nerezové oceli pro doplňky koupelen a veřejných míst, která jsou velmi frekventovaná, kde je vzhled rozhodujícím aspektem.

Každý dávkovač je navržen tak, aby maximalizoval použitelnost, ať už jde o stisknutí tlačítka dávkovače tekutého mýdla, odtržení požadovaného množství produktu z dávkovače papírových ručníků nebo použití elektrických osoušečů rukou k osušení rukou, všechny produkty Mar Plast jsou navrženy k uspokojení potřeb uživatelů.

Mar Plast pečlivě navrhuje všechny své zásobníky tak, aby je bylo možné snadno doplňovat nebo vyměňovat , a zároveň nabízí vysokou bezpečnost. K tomu dochází například u zásobníků mýdla, zásobníků papírových toalet na látkové ručníky, které jsou vybaveny uzamykacími mechanismy odolnými proti neoprávněné manipulaci. Vždy pro usnadnění pracovních činností personálu jsou tyto doplňky pro veřejné toalety vybaveny průhlednými vložkami, které umožňují okamžitou vizuální kontrolu zbytkového množství.

Kromě toho se zákazník při výběru produktů Mar Plast bude moci spolehnout na kompletní řadu komponentů a náhradních dílů – snadno dohledatelné a sestavitelné – což umožní v průběhu času prodloužit životnost dávkovačů, čímž bude počáteční nákup ještě pohodlnější.

Na našich stránkách najdete výrobky společnosti Marplast, rozdělené do sekce Koupelnové doplňky.

Další kategorie Marplast

Série značky Marplast