Metalia 54 - řada elegantních baterií s úsporou vody

METALIA 54 je ucelenou produktovou řadou zahrnující stojánkové, dřezové, sprchové a vanové baterie. Celkem nabízíme 20 produktů, které splňují potřeby každého zákazníka.

Hlavní devízou této produktové řady je vysoká úspora vody a moderní design. Stojánková varianta umyvadlové a dřezové baterie dokáže uspořit až 60 % vody. Díky tomu METALIA 54 nejen šetří peníze, ale také přispívá k ochraně našeho životního prostředí.

Opět se můžete spolehnout na kvalitu českého produktu, který garantuje znojemský výrobní závod. Právě díky kvalitě a výborným užitným vlastnostem je poskytována na všechny produkty této řady 7letá prodloužená záruku.

Další články

3. 5. 2024
Ravak Walk-In Air - sprchování bez bariér

Ravak Walk-In Air - sprchování bez bariér

Walk-In! Vstupte!
Užijte si sprchování bez bariér a prostorových omezení. S novými sprchovými kouty Walk-In Air od RAVAK získáte praktické řešení vhodné takřka do každé koupelny.
Čti dále

17. 4. 2024
Alcadrain - nová éra v designu splachovacích tlačítek

Alcadrain - nová éra v designu splachovacích tlačítek

Představujeme novou éru v designu splachovacích tlačítek s kolekcemi Dot.Dot, Linka a Ray od Alcadrain. Tyto inovativní kousky, navržené Lucií Koldovou, přinášejí nejen funkčnost, ale i umělecký dotek do každé koupelny.
Čti dále

20. 3. 2024
Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

Představujeme vám sprchovací WC Geberit AquaClean Alba: Jednoduchou, ale vysoce elegantní novinku. Jedná se o ideální model pro ty, kteří se s výhodami sprchovacích WC teprve seznamují.
Čti dále