Napouštěcí ventily nové generace

Český výrobce sanitární techniky Alcaplast přichází na trh se zbrusu novou řadou napouštěcích ventilů, které Vám zajistí nejrychlejší napouštění na trhu, navíc s prodlouženou zárukou 6 let! Ventily jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu - mají nižší uhlíkovou stopu.

Boční napouštěcí ventily

Zbrusu nová řada napouštěcích ventilů byla konstruována především tak, aby byly rychlé, výjimečně odolné pro nečistotám ve vodě a perfektně odolávaly velkému rozsahu tlaků v rozmezí 0,05-1,6 Mpa (0,5-16 bar) v různých zemích světa.


Univerzální boční napouštěcí ventily

Pohodlné řešení pro Ty, kteří si nejsou jisti, jaký typ ventilu do nádržky potřebují. Každé balení obsahuje 2 varinaty připojení (1/2" a 3/8") a jsou vhodné do všech typů nádržek (všechny plastové a keramické nádržky, všechyn WC systémy ALCA, většina konkurenčních WC systémů se samostatným držákem ventilu.


Přehled bočních napouštěcích ventilů

Alcaplast přichází s novými napouštěcími ventily, které zcela nahradí starší typy viz přehledová tabulka níže.

Další články

1.3.2021 Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup a my jsme u toho. Nyní si můžete své zboží nechat doručit na až 1250 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále
14.1.2021 Sloučení sítí výdejních míst Geis Point a DPD Pickup

Sloučení sítí výdejních míst Geis Point a DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup, které tak nově umožní zákazníkům vybírat z více než 1350 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále
15.12.2020 Novaservis - barevný koncept

Novaservis - barevný koncept

Společnost Novaservis rozšířila sérii Metalia 57 o barevný koncept. Jedná se o 6 barevných variant ve 4 typech baterií. Kombinace metalické perleťové barvy a individuální ruční výroby dodá Vašim bateriím trendy luxusní vzhled. Dále jsme rozšířili nabídku o kuchyňské baterie Ferro.
Čti dále