Napouštěcí ventily nové generace

Český výrobce sanitární techniky Alcaplast přichází na trh se zbrusu novou řadou napouštěcích ventilů, které Vám zajistí nejrychlejší napouštění na trhu, navíc s prodlouženou zárukou 6 let! Ventily jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu - mají nižší uhlíkovou stopu.

Boční napouštěcí ventily

Zbrusu nová řada napouštěcích ventilů byla konstruována především tak, aby byly rychlé, výjimečně odolné pro nečistotám ve vodě a perfektně odolávaly velkému rozsahu tlaků v rozmezí 0,05-1,6 Mpa (0,5-16 bar) v různých zemích světa.


Univerzální boční napouštěcí ventily

Pohodlné řešení pro Ty, kteří si nejsou jisti, jaký typ ventilu do nádržky potřebují. Každé balení obsahuje 2 varinaty připojení (1/2" a 3/8") a jsou vhodné do všech typů nádržek (všechny plastové a keramické nádržky, všechyn WC systémy ALCA, většina konkurenčních WC systémů se samostatným držákem ventilu.


Přehled bočních napouštěcích ventilů

Alcaplast přichází s novými napouštěcími ventily, které zcela nahradí starší typy viz přehledová tabulka níže.

Další články

18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále
23.4.2021 Novaservis Metalia 58 - více než očekáváte

Novaservis Metalia 58 - více než očekáváte

Nová designová řada vodovodních baterií Metalia 58 vyrobená v České republice nabízí inovativní řešení, umožňuje uživatelům větší komfort obsluhy, šetří náklady a vodu.
Čti dále
1.3.2021 Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup a my jsme u toho. Nyní si můžete své zboží nechat doručit na až 1250 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále