Nová expozice na našem showroomu v Brně

Držíme krok s dobou a koupelnovými trendy tak, abychom Vám vždy mohli nabídnout co možná nejnovější a nejpestřejší novinky z široké plejády koupelnových produktů. Náš showroom tedy prošel pravidelnou obměnou vystaveného sortimentu! Nyní si zde můžete prohlédnout nově vystavené baterie, sprchové sety, vanové sety a řadu dalších doplňků od značky GROHE.

Proč zrovna produkty značky Grohe?

Tento výrobce je speciální svým souborem hodnot, které se promítá do všech aspektů produkce vodovodních baterií a jejich příslušenství. Kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj jsou konstanty, které napomáhají společnosti Grohe k tvorbě mimořádných produktů jenž zprostředkovávají výjimečné zážitky při jejich každodenním využívání.

 

Grohe slogan

V rozmanitosti je sílá

Koupelnové baterie již dávno nejsou pouze o chromované povrchové úpravě. Abyste si mohli udělat představu, jaké možnosti aktuální trh skýtá a zda se vám budou líbit takzvaně naživo, zařadili jsme do naší expozice vzorky v barevných odstínech šedé, černé, zlaté a bronzové. Z celkového počtu 38 vystavených, umyvadlových baterií si budete moci vybrat tu nejvhodnější povrchovou úpravu pro vaši koupelnu.

Vše co vaše koupelna potřebuje

Ani u vanových baterií a sprchových setů jsme nezůstali pozadu a nově u nás můžete najít 4 nové sprchové sety a 5 vanových baterií.

Černý mat táhne

Za zmínku stojí nově zřízená výstavková zeď s moderní imitací světlého betonu. Na ni jsme umístili, coby vizuálně podmanivý kontrastní prvek, produkty v elegantním černém provedení. Najdete zde vodovodní baterie umyvadlové, sprchové podomítkové a nástěné, sprchový set, dávkovač mýdla a mnoho dalších doplňků.

Další články

31. 5. 2024
Červnové slevy

Červnové slevy

Je to tu! Teploty venku stoupají a s nimi naše ceny tají! Léto nám pomalu začíná a my jsme pro vás zlevnili tisíce produktů oblíbených značek sanitárního vybavení. Akce končí 30. 6., tak neváhejte a využijte extra slevu 5 nebo až 10 % s kódem SLEVA5 a SLEVA10.
Čti dále

21. 5. 2024
Inventura skladu České Budějovice 23. 5. - 28. 5. 2024

Inventura skladu České Budějovice 23. 5. - 28. 5. 2024

Vážení zákazníci,
Dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 23. 5. – 28.5. 2024 bude probíhat inventura na našem výdejním místě v Českých Budějovicích, na adrese: U Voříškova dvora 2867, 370 04. V těchto dnech nebude možné uskutečňovat osobní odběr Vašich objednávek a rovněž z tohoto místa nebudeme schopni zboží odesílat na Vaše adresy.
Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se Vám omlouváme
Čti dále

14. 5. 2024
Vyhraj sprchovou baterii Metalia 54

Vyhraj sprchovou baterii Metalia 54

Jaro je v plném proudu a my tu máme pro Vás soutěž o vodovodní baterii ve spolupráci s českým výrobcem baterií Novaservis. Aby mohla baterie udělat radost právě Vám, stačí na naší facebookové stránce KOUPELNY-CZ.cz správně odpovědět na soutěžní otázku.
Čti dále